پێناس

ناوی یەکەم
Franz
پاشناو
Bokop
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-01-90
تەمەن
27
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Franz Bokop

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/08/17 2.B نورنبێرگ 2 - 2 یونیۆن بەرلین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB نۆتینگێن 2 - 5 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 3 - 2 لوبێک x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/07/17 3.L ئونتەرهاچین 3 - 2 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/05/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 2 - 2 ئونتەرهاچین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 REG بۆروسیا هیڵدیشێیم 1 - 1 سانت پاولی II x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 2.B نورنبێرگ 2 - 3 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 REG هانۆڤێر ٩٦ II 1 - 0 ۆڵفسبۆڕگ II x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 3.L پادێربۆرن 1 - 1 زویکاو 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 2.B ئێرزگێبریج 3 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/04/17 REG لێس ئێس کەی هانسا 1 - 2 Germania Egestorf x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 3.L هۆڵستاین کیێل 2 - 0 کێمنیتزەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 3.L یان ڕێجێنسبورگ 2 - 1 فرانکفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 2.B شتوتگارت 2 - 1 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/02/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 1 ١٨٦٠ میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/12/16 2.B فۆرتونا دوسێڵدۆرف 0 - 2 نورنبێرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/12/16 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 0 بۆخوم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 REG Germania Egestorf 3 - 3 سانت پاولی II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/11/16 2.B سان پاولی 0 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/11/16 3.L پرێوسێن مونستەر 4 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/11/16 REG Weiche Flensburg 0 - 2 لوبێک x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/10/16 2.B بۆخوم 2 - 1 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/10/16 3.L ماگدێبورگ 2 - 4 کێمنیتزەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/10/16 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 0 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/10/16 2.B شتوتگارت 4 - 0 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان