پێناس

ناوی یەکەم
Franz
پاشناو
Bokop
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-01-90
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Franz Bokop

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 15/05/18 U-B Schalke 04 U19 4 - 2 Hoffenheim U19 x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 3.L کێمنیتزەر 1 - 1 هانسا ڕۆستۆک x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B یونیۆن بەرلین 3 - 1 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.B سان پاولی 3 - 0 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/04/18 REG شوارز-ڤیب رێهدین 3 - 1 ئێنتراخت بڕاونشویگ II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 1 - 3 ڤورزبێرگەر کیکەرز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 2.B هۆڵستاین کیێل 0 - 0 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 2.B دویسبورگ 1 - 4 کایزەرسلاوتێرن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 3.L زویکاو 2 - 2 ئالێن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 0 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 3.L فۆرتونا کۆڵن 3 - 0 کێمنیتزەر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 2.B سان پاولی 3 - 2 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 1 زویکاو x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 2.B ئێرزگێبریج 0 - 0 ئینگۆلستادت 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 2.B هۆڵستاین کیێل 1 - 1 یان ڕێجێنسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 3.L پرێوسێن مونستەر 5 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 2.B سان پاولی 0 - 1 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 2.B دویسبورگ 2 - 0 دینامۆ درێسدێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 3 - 1 کێمنیتزەر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 2.B دویسبورگ 2 - 0 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.B ئێرزگێبریج 1 - 1 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 3 - 0 پرێوسێن مونستەر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 2.B یونیۆن بەرلین 1 - 0 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 2.B هێدینهایم 1 - 0 نورنبێرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 REG Eutiner SV 1 - 3 شوارز-ڤیب رێهدین x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان