پێناس

ناوی یەکەم
Dragan
پاشناو
Čolović
وڵات
سێربیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-01-83
تەمەن
34
وڵاتی لە دایکبوون
سێربیا
شوێنی لە دایکبوون
Baljevac
Dragan Čolović

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 29/11/17 SUL ڕادنیکی نیس 3 - 0 Mačva Šabac x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 SUL ملادۆست لوکانی 2 - 2 ڕادنیکی نیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 SUL Radnik Surdulica 1 - 0 ڤۆزدۆڤاچ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 SUL Bačka Palanka 2 - 1 جاڤۆر ئیڤانجیکا x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 SUL کرێڤنا زڤێزدا 1 - 0 سپارتاک سوبۆتیکا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 PRL Teleoptik 2 - 1 ئیندییا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 PRL بێزانیا 0 - 1 مێتالاچ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 SUL جاڤۆر ئیڤانجیکا 3 - 2 ڕاد بیۆگراد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 PRL نۆڤی پازار 0 - 1 ڕادنیکی ١٩٢٣ کڕاوجێڤاس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 CUP Polet Lipljan 1 - 8 سپارتاک سوبۆتیکا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 SUL جاڤۆر ئیڤانجیکا 0 - 1 زێمون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 SUL کوکاریکی 1 - 2 Radnik Surdulica x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 SUL جاڤۆر ئیڤانجیکا 0 - 2 کرێڤنا زڤێزدا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 PRL سلۆبۆدا یوزیس 1 - 0 Dinamo Vranje x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 SUL ناپرێداک 2 - 1 جاڤۆر ئیڤانجیکا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 SUL ڕادنیکی نیس 2 - 1 ملادۆست لوکانی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 SUL جاڤۆر ئیڤانجیکا 0 - 1 ڤۆیڤۆدینا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/08/17 SUL Radnik Surdulica 0 - 5 کرێڤنا زڤێزدا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 SUL ڤۆزدۆڤاچ 2 - 1 بۆراک چاچاک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 SUL ملادۆست لوکانی 1 - 1 زێمون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 SUL مێتالاچ 3 - 0 نۆڤی پازار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 SUL ملادۆست لوکانی 3 - 2 ناپرێداک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 SUL پارتیزان 2 - 1 ڤۆزدۆڤاچ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 SUL Bačka Palanka 2 - 4 کوکاریکی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 SUL ڕاد بیۆگراد 0 - 2 Radnik Surdulica x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان