پێناس

ناوی یەکەم
Dragan
پاشناو
Čolović
وڵات
سێربیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-01-83
تەمەن
35
وڵاتی لە دایکبوون
سێربیا
شوێنی لە دایکبوون
Baljevac
Dragan Čolović

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 06/10/18 SUL ڕاد بیۆگراد 1 - 3 Proleter Novi Sad x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 CUP Mačva Šabac 1 - 0 ڕادنیکی ١٩٢٣ کڕاوجێڤاس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 SUL ناپرێداک 3 - 0 Dinamo Vranje ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 SUL ڕادنیکی نیس 3 - 3 ناپرێداک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 SUL پارتیزان 0 - 0 ملادۆست لوکانی x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 SUL زێمون 1 - 1 ڤۆیڤۆدینا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 SUL ناپرێداک 1 - 0 ڕاد بیۆگراد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/07/18 UEL لێڤادیا 0 - 1 دوندالک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/05/18 SUL پارتیزان 2 - 0 سپارتاک سوبۆتیکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SUL ڕادنیکی نیس 3 - 0 ڤۆزدۆڤاچ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 SUL Radnik Surdulica 2 - 0 Bačka Palanka x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SUL جاڤۆر ئیڤانجیکا 1 - 0 زێمون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SUL ملادۆست لوکانی 1 - 1 ڕاد بیۆگراد x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 PRL ڕادنیکی ١٩٢٣ کڕاوجێڤاس 2 - 0 نۆڤی پازار x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PRL Dinamo Vranje 2 - 1 Radnički Pirot x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SUL بۆراک چاچاک 2 - 0 Mačva Šabac ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 SUL جاڤۆر ئیڤانجیکا 3 - 3 کوکاریکی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 PRL Proleter Novi Sad 1 - 0 سلۆبۆدا یوزیس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SUL زێمون 0 - 2 جاڤۆر ئیڤانجیکا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 SUL ڕادنیکی نیس 4 - 0 Bačka Palanka x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/11/17 SUL ڕادنیکی نیس 3 - 0 Mačva Šabac x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 SUL ملادۆست لوکانی 2 - 2 ڕادنیکی نیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 SUL Radnik Surdulica 1 - 0 ڤۆزدۆڤاچ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 SUL Bačka Palanka 2 - 1 جاڤۆر ئیڤانجیکا x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 SUL کرێڤنا زڤێزدا 1 - 0 سپارتاک سوبۆتیکا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان