پێناس

ناوی یەکەم
Adam
پاشناو
Matthews
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Adam Matthews

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 03/11/18 CHA ستۆک ستی 0 - 0 میدلێسبرۆ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 LET چێڵتێنهام تاون 0 - 2 ستێڤنەیج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 CHA سوانزی ستی 3 - 1 بلاکبێرن ڕۆڤەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 CHA برێنتفۆرد 0 - 1 بریستۆڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 CHA ستۆک ستی 2 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 CHA شێفیڵد وێنزدەی 1 - 1 لیدز یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 LEC بەرتۆن ئالبیۆن 2 - 1 بێرنلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 CHA ڕیدین 3 - 0 هاڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/09/18 CHA وێست برۆمیچ ئالبیۆن 4 - 2 بریستۆڵ ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 LEO برادفۆرد ستی 0 - 2 چارڵتۆن ئاتلەتیک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 CHA ئیپسویچ تاون 1 - 1 نۆرویچ ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/08/18 LEC سوانزی ستی 0 - 1 کریستاڵ پاڵاس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 0 - 3 شێفیڵد یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/08/18 CHA ڕۆسێرهام یونایتد 2 - 3 هاڵ ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 LET ئێکسێتەر ستی 1 - 1 نیوپۆرت کاونتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/08/18 LEC یۆڤیڵ تاون 0 - 1 ئاستۆن ڤیلا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 CHA سوانزی ستی 1 - 0 پێرستۆن نۆرس ئیند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 CHA بریستۆڵ ستی 1 - 1 نۆتینگام فۆرێست ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 LEO چارڵتۆن ئاتلەتیک 1 - 0 بلاکبێرن ڕۆڤەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 CHA نۆتینگام فۆرێست 3 - 0 بارنسلێی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 LET سویندۆن تاون 0 - 1 گریمسبای تاون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 CHA هاڵ ستی 0 - 1 شێفیڵد وێنزدەی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 CHA برێنتفۆرد 1 - 0 ئیپسویچ تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 LET پۆرت ڤەیڵ 2 - 1 چێستەرفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان