پێناس

ناوی یەکەم
Adam
پاشناو
Matthews
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Adam Matthews

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/03/19 LET یۆڤیڵ تاون 0 - 2 ماکلێسفیڵد تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/03/19 CHA وێست برۆمیچ ئالبیۆن 3 - 0 سوانزی ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 LET پۆرت ڤەیڵ 2 - 1 مانسفیڵد تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/03/19 CHA پێرستۆن نۆرس ئیند 1 - 1 بریستۆڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 CHA ڕیدین 1 - 1 ڕۆسێرهام یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/02/19 LEO والساڵ 0 - 1 ویمبلێدۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 LET ئێکسێتەر ستی 3 - 1 میڵتۆن کێینێس دۆنز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 CHA ڕۆسێرهام یونایتد 2 - 4 برێنتفۆرد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/01/19 CHA دێربی کاونتی 1 - 1 میدلێسبرۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/12/18 CHA کوینز پارک ڕێنجەرز 0 - 0 ڕیدین 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 CHA بریستۆڵ ستی 1 - 1 برێنتفۆرد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 CHA بۆڵتۆن واندێرێرز 0 - 1 لیدز یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 CHA بلاکبێرن ڕۆڤەرز 4 - 2 شێفیڵد وێنزدەی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/11/18 CHA سوانزی ستی 1 - 2 وێست برۆمیچ ئالبیۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 CHA ئاستۆن ڤیلا 4 - 2 بیرمینگهام ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 LET نیوپۆرت کاونتی 2 - 0 کۆلچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 CHA ستۆک ستی 0 - 0 میدلێسبرۆ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 LET چێڵتێنهام تاون 0 - 2 ستێڤنەیج ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/10/18 CHA سوانزی ستی 3 - 1 بلاکبێرن ڕۆڤەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 CHA برێنتفۆرد 0 - 1 بریستۆڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/10/18 CHA ستۆک ستی 2 - 0 بۆڵتۆن واندێرێرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 CHA شێفیڵد وێنزدەی 1 - 1 لیدز یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 LEC بەرتۆن ئالبیۆن 2 - 1 بێرنلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 CHA ڕیدین 3 - 0 هاڵ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان