پێناس

ناوی یەکەم
Constantine
پاشناو
Hatzidakis
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Constantine Hatzidakis

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 EPL ساوسامپتۆن 0 - 1 مانچێستەر یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 2 - 1 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL پۆرتۆ 1 - 3 بێشکتاش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 EPL وێست هام یونایتد 2 - 0 هەدەرفیڵد تاون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 EPL مانچێستەر یونایتد 2 - 0 لێیستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 UEL ڤیدیۆتۆن 0 - 4 پارتیزان 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 EPL ساوسامپتۆن 3 - 2 وێست هام یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 0 - 2 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 COS ئاڕسێناڵ P 1 - 1 P چێڵسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/08/17 UEL فەنارباخچە 1 - 1 ستورم گراز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 EPL واتفۆرد 0 - 5 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/05/17 EPL لێیستەر ستی 1 - 6 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 0 - 1 چێڵسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 EPL هاڵ ستی 0 - 2 سەندەرلاند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/05/17 EPL واتفۆرد 0 - 1 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 NAL تۆرکوای یونایتد 2 - 0 نۆرس فێریبی یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/04/17 NAL مەیدستۆن یونایتد 0 - 0 لینکۆڵن ستی زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/04/17 PL2 Chelsea U23 2 - 2 Everton U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 0 - 1 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 NAL براینتری تاون 2 - 0 گویسێلێی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 PL2 Chelsea U23 3 - 0 Sunderland U23 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 EPL مانچێستەر یونایتد 1 - 1 ئێڤەرتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 NAL دۆڤێر ئاتلەتیک 2 - 0 گەیتشید x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 FRI نایجێریا 1 - 1 سەنیگال 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 EPL وێست برۆمیچ ئالبیۆن 3 - 1 ئاڕسێناڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان