پێناس

ناوی یەکەم
Constantine
پاشناو
Hatzidakis
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Constantine Hatzidakis

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/02/19 FAC سوانزی ستی 4 - 1 برێنتفۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/02/19 UEL شاختار دۆنێستک 2 - 2 ئینتراخت فرانکفورت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1 - 3 بێرنلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/02/19 EPL ئێڤەرتۆن 0 - 2 مانچێستەر ستی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 CHA لیدز یونایتد 1 - 3 نۆرویچ ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/01/19 EPL تۆتێنهام هۆتسپێر 2 - 1 واتفۆرد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/01/19 FAC ئاڕسێناڵ 1 - 3 مانچێستەر یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 LEO لوتۆن تاون 4 - 0 پێتربۆرۆ یونایتد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/01/19 EPL بێرنلی 2 - 1 فوڵهام 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 FAC وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 2 - 1 لیڤەرپوڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/01/19 CHA ئیپسویچ تاون 2 - 3 میلواڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/12/18 EPL ساوسامپتۆن 1 - 3 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 EPL واتفۆرد 1 - 2 چێڵسی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/12/18 EPL ئێڤەرتۆن 2 - 6 تۆتێنهام هۆتسپێر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 EPL برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1 - 2 چێڵسی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 UCL مۆناکۆ 0 - 2 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 EPL بێرنلی 1 - 0 برایتۆن و هۆڤ ئالبیۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/12/18 EPL واتفۆرد 1 - 2 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 EPL نیوکاسڵ یونایتد 0 - 3 وێست هام یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/11/18 CHA ئاستۆن ڤیلا 5 - 5 نۆتینگام فۆرێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/11/18 FRI بڕازیل 1 - 0 کامێرون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 EPL ئاڕسێناڵ 1 - 1 وۆڵڤەرهامپتۆن واند… 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/11/18 UEL ڕیاڵ بێتیس 1 - 1 میلان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 EPL ئەی ئێف سی بۆرنێماوس 1 - 2 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 LEC وێست هام یونایتد 1 - 3 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان