پێناس

ناوی یەکەم
Thanasis
پاشناو
Tzilos
وڵات
یۆنان
وڵاتی لە دایکبوون
یۆنان
Thanasis Tzilos

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 09/12/18 SUL سانسی 1 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SUL ئایک ئاسێنس 2 - 0 سانسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SUL ئۆفی 1 - 2 ئاریس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 SUL لێڤادیاکۆس 2 - 1 ئۆفی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 SUL ئاترۆمیتۆ 1 - 1 پاوک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SUL ئایک ئاسێنس 4 - 0 ئاریس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC فینلاندی ژێر ٢١ ساڵ 0 - 2 لیتوانیای ژێر ٢١ ساڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 CUP ئایک ئاسێنس 2 - 1 Lamia x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 SUL ئایک ئاسێنس 1 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 SUL پاناسیناکۆس 2 - 1 پاس گیانینا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 SUL پاوک 2 - 0 ئایک ئاسێنس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SUL ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 2 - 1 ئاستێراس تریپۆلیس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 SUL ئاستێراس تریپۆلیس 0 - 1 ئایک ئاسێنس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 SUL پاناسیناکۆس 0 - 3 پاوک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 SUL ئایک ئاسێنس 2 - 0 لێڤادیاکۆس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SUL Lamia 0 - 0 ئاپۆلۆن سمیرنیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 SUL ئاترۆمیتۆ 0 - 2 پاوک x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 27/03/18 UUC بولگاریای ژێر ٢١ ساڵ 3 - 0 سلۆڤێنیای ژێر ٢١ ساڵ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 SUL Lamia 1 - 1 لێڤادیاکۆس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 SUL ئاترۆمیتۆ 1 - 0 سانسی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 SUL پانیۆنیۆس 0 - 0 ئاستێراس تریپۆلیس x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 SUL کێرکیرا 2 - 0 ئاپۆلۆن سمیرنیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SUL ئاترۆمیتۆ 2 - 2 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس x11 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 CUP Lamia 1 - 4 پانیۆنیۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 SUL پاناسیناکۆس 0 - 0 پانایتۆلیکۆس ئاگرینیۆ x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان