پێناس

ناوی یەکەم
Alberto
پاشناو
Tegoni
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-12-79
تەمەن
37
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Alberto Tegoni

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 16/09/17 SEA فیۆرێنتینا 2 - 1 بۆڵۆنیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 1 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 SEA جێنەوا 2 - 4 یوڤێنتوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 COI کالیاری P 1 - 1 P پالێرمۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/07/17 UCL هۆنڤێد 2 - 3 Hapoel Be'er Sheva 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 SEA یوڤێنتوس 3 - 0 کرۆتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 SEA تۆرینۆ 0 - 5 ناپۆلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 SEA کالیاری 1 - 0 پێسکارا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/04/17 SEA لازیۆ 6 - 2 پالێرمۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 SEA ئێمپۆلی 1 - 1 پێسکارا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 SEA تۆرینۆ 2 - 2 ئودینێزی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 UUC Slovakia U19 0 - 4 Germany U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 UUC Germany U19 2 - 0 Serbia U19 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/03/17 UUC Serbia U19 1 - 0 Slovakia U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/03/17 SEA سامپدۆریا 0 - 1 یوڤێنتوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 SEA پالێرمۆ 0 - 3 ڕۆما ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/03/17 SEA بۆڵۆنیا 0 - 2 لازیۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 SEA کیێڤۆ 1 - 3 ناپۆلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/02/17 SEA سامپدۆریا 3 - 1 بۆڵۆنیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 SEA پالێرمۆ 1 - 0 کرۆتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/01/17 COI ناپۆلی 1 - 0 فیۆرێنتینا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/01/17 SEA جێنەوا 2 - 2 کرۆتۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/01/17 SEA سامپدۆریا 0 - 0 ئێمپۆلی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/01/17 SEA جێنەوا 0 - 1 ڕۆما 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان