پێناس

ناوی یەکەم
Gaute Ugelstad
پاشناو
Helstrup
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-05-76
تەمەن
43
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
شوێنی لە دایکبوون
Tromsø
شوێنی یارییکردن
Unknown
Gaute Ugelstad Helstrup

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
هامکام 01.01.2019
Tromsdalen 01.01.2011 31.12.2018

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 20/07/14 1.D Tromsdalen 2 - 3 هود بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/06/14 NMC هاوگێسوند 5 - 0 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/06/14 1.D فرێدریکستاد 2 - 2 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/06/14 1.D Tromsdalen 2 - 3 بیاروم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 09/06/14 1.D هۆنێفۆس 4 - 0 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 04/06/14 NMC Tromsdalen E 4 - 2 E سترومسگۆدێست بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/06/14 1.D Tromsdalen 3 - 1 میۆندالین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/05/14 1.D رانهێین 1 - 0 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/05/14 1.D Kristiansund 4 - 2 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/05/14 1.D Tromsdalen 0 - 0 ئاڵتا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/05/14 1.D ساندیفیۆرد 2 - 1 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/05/14 1.D Tromsdalen 2 - 1 هامکام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/05/14 1.D Nest-Sotra 4 - 0 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/05/14 1.D Tromsdalen 0 - 0 ترۆمسە زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/04/14 1.D برین 2 - 0 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/04/14 1.D Tromsdalen 3 - 1 ئولینساکەر/کیسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/04/14 1.D هود 1 - 1 Tromsdalen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/04/14 1.D Tromsdalen 2 - 1 سترۆمین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

هامکام پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
30
27
بەرگریکاران
تەمەن
28
18
27
29
32
29
23
26
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
21
27
24
19
21
26
18
35
هێرشبەران
تەمەن
29
24
ڕاهێنەر
تەمەن
43