پێناس

ناوی یەکەم
Hamid
پاشناو
Haj Malek
وڵات
ئێران
وڵاتی لە دایکبوون
ئێران
Hamid Haj Malek

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 01/03/18 PPR Pars Jam Bushehr 0 - 0 زوب ئاهان x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/02/18 PPR فولاد 1 - 2 پەیکان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 PPR زوب ئاهان 2 - 1 ئیستیقلال x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/01/18 PPR تراکتۆر تابریز 1 - 2 سەیپا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/12/17 PPR پەیکان 1 - 1 Pars Jam Bushehr x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 PPR سەنعات نەفت 1 - 1 تراکتۆر تابریز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 20/11/17 PPR فولاد 1 - 0 Pars Jam Bushehr x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 PPR سەنعات نەفت 1 - 0 نەفت تەهران x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 PPR تراکتۆر تابریز 1 - 2 Padideh Khorasan x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/08/17 PPR پێرسێپۆلیس 1 - 1 Siah Jamegan x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 PPR پەیکان 0 - 0 زوب ئاهان x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/08/17 PPR فولاد 1 - 1 نەفت تەهران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 PPR سێپەهام 2 - 0 تراکتۆر تابریز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/04/17 PPR سەیپا 0 - 2 سەنعات نەفت x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 PPR ئیستیقلال 2 - 1 سابا قوم x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/03/17 PPR Siah Jamegan 1 - 1 سێپەهام x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 PPR Machine Sazi Tabriz 0 - 2 نەفت تەهران x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/02/17 PPR سابا قوم 2 - 1 Siah Jamegan x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 02/02/17 PPR Esteghlal Khuzestan 2 - 1 Padideh Khorasan بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/01/17 PPR Machine Sazi Tabriz 0 - 0 سابا قوم x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/01/17 PPR سێپەهام 2 - 1 نەفت تەهران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/12/16 PPR پێرسێپۆلیس 3 - 0 Siah Jamegan x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/11/16 PPR تراکتۆر تابریز 2 - 1 سابا قوم x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/10/16 PPR Siah Jamegan 2 - 2 نەفت تەهران بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/10/16 PPR پەیکان 3 - 2 سەنعات نەفت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان