پێناس

ناوی یەکەم
Andreas
پاشناو
Hartl
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Andreas Hartl

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 01/12/18 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 0 - 1 نورنبێرگ II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 REG هێیمستیتن 3 - 2 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ x4 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG Pipinsried 2 - 4 گریوسێر فۆڕس II x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG ئیلەرتیسن 4 - 2 Garching x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 1 بوخباخ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/08/18 REG بایێرن میونشن II 1 - 0 نورنبێرگ II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/07/18 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 1 - 1 Augsburg II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG بایێرن میونشن II 3 - 1 سێلیجینپۆرتن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/05/18 REG بایرێوس 2 - 3 Garching x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 4 - 0 نورنبێرگ II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 سێلیجینپۆرتن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 REG بایرێوس 1 - 3 Eichstätt x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 1 - 0 سێلیجینپۆرتن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 2 - 2 بوخباخ x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 REG بایێرن میونشن II 1 - 1 ئیلەرتیسن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/10/17 REG Garching 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 REG Pipinsried 0 - 3 مێمینگێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 REG Augsburg II 5 - 1 بایێرن میونشن II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 REG ١٨٦٠ میونیش 2 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/07/17 REG ڤاکەر بورگهاوسن 1 - 4 ئیلەرتیسن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/10/16 REG ڤاکەر بورگهاوسن 3 - 1 Garching 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/08/16 REG بوخباخ 2 - 5 نورنبێرگ II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/05/16 PL4 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 0 - 0 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/05/16 REG بایێرن میونشن II 2 - 1 Augsburg II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/04/16 REG ڤاکەر بورگهاوسن 0 - 1 یان ڕێجێنسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان