پێناس

ناوی یەکەم
Stanislav
پاشناو
Marulin
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
19-12-85
تەمەن
32
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
Stanislav Marulin

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 14/09/18 PRL Desna 1 - 0 ئاڕسیناڵ کیێڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 PRL ڤۆرسکلا 1 - 0 لڤیڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 PRL کارپاتی 3 - 1 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 19/03/18 PEL ئاڕسیناڵ کیێڤ 3 - 1 Poltava 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 PEL Balkany Zorya 1 - 1 Rukh Vynnyky 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 PEL Mykolaiv 2 - 2 Avanhard 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/10/17 PEL ئاڕسیناڵ کیێڤ 3 - 1 Sumy 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 PEL Balkany Zorya 1 - 1 Kremin' 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 DRL Enerhiya Nova Kakhovka 1 - 2 دنیپرۆ دنیپرۆپێترۆڤسک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 PEL Obolon'-Brovar 0 - 1 Poltava 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 PEL Rukh Vynnyky 0 - 1 Sumy 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 PEL Kremin' 0 - 1 Inhulets' 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 PEL Balkany Zorya 1 - 0 Hirnyk-Sport 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 PEL Obolon'-Brovar 2 - 1 Sumy 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/07/17 CUP Avanhard 1 - 0 Mykolaiv 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/07/17 PEL Inhulets' 1 - 0 Zhemchuzhyna Odesa 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/07/17 CUP Metalurh Zaporizhya 0 - 2 Polessya 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/06/17 PEL Poltava 2 - 2 Hirnyk-Sport 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/05/17 PEL Ternopil' 0 - 1 Poltava 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 PEL نافتۆڤیک ئوکرنافتا 1 - 0 Mykolaiv 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 PEL Kobra 1 - 0 ئاڕسیناڵ کیێڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 PEL Kolos Kovalivka 0 - 0 Sumy 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 PEL Mykolaiv 1 - 0 Inhulets' 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/11/16 PEL Avanhard 1 - 0 نافتۆڤیک ئوکرنافتا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/10/16 PEL Sumy 1 - 1 Inhulets' 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان