پێناس

ناوی یەکەم
Roman
پاشناو
Potemkin
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Roman Potemkin

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 16/12/18 2.B ئێرزگێبریج 2 - 2 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 2.B دویسبورگ 0 - 4 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 0 - 1 مێمینگێن x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 REG بوخباخ 4 - 0 Augsburg II x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 2.B دارمستادت ٩٨ 3 - 1 ماگدێبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 DFB یولم 1 - 5 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 2.B ئێرزگێبریج 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 REG شڤاینفورت 4 - 1 ئینگۆلستاد x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/10/18 2.B کۆڵن 1 - 2 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 REG Pipinsried 0 - 3 بوخباخ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/09/18 2.B ماگدێبورگ 0 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 REG Schalding-Heining 0 - 0 نورنبێرگ II x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 2.B پادێربۆرن 2 - 2 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 2.B یونیۆن بەرلین 4 - 1 سان پاولی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن 0 - 6 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG بوخباخ 2 - 5 هێیمستیتن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 REG گریوسێر فۆڕس II 0 - 1 Garching x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/07/18 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 3 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG نورنبێرگ II 1 - 3 بوخباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 3.L ئالێن 0 - 2 کارڵسروهەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/05/18 REG Eichstätt 2 - 2 مێمینگێن x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 3.L مێپن 2 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 1 Garching x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG سێلیجینپۆرتن 5 - 0 Unterföhring x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG بوخباخ 1 - 3 Pipinsried x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان