پێناس

ناوی یەکەم
Philipp
پاشناو
Hüwe
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Philipp Hüwe

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 22/12/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 0 - 2 ئینێرجی کۆتبوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 2.B سان پاولی 2 - 0 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 2.B دویسبورگ 0 - 4 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 2.B یان ڕێجێنسبورگ 1 - 1 سان پاولی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 REG ڤوپێرتالەر 1 - 1 Kaan-Marienborn x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 DFB هێدینهایم 3 - 0 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 2.B دارمستادت ٩٨ 2 - 0 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 REG بوڕوسیا دۆڕتمۆند II 1 - 2 ڤێرل x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG ١٩١٩ سترایلین 2 - 0 بۆنێر ئێس سی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 2.B دینامۆ درێسدێن 4 - 1 دارمستادت ٩٨ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 REG ڤێرل 1 - 1 ڕۆت ڤایس ئێسێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 REG واتێنشاید 0 - 1 ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 2.B یان ڕێجێنسبورگ 0 - 0 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DFB لینکس 1 - 2 نورنبێرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/08/18 3.L ئینێرجی کۆتبوس 2 - 2 ئونتەرهاچین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 5 - 1 ڤوپێرتالەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 0 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.B دارمستادت ٩٨ 3 - 1 یونیۆن بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 0 - 1 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 REG بوڕوسیا دۆڕتمۆند II 4 - 1 وایدەنبروک x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 2.B دویسبورگ 0 - 2 ساندهاوسێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 REG ڤوپێرتالەر 3 - 1 ڕۆت ڤایس ئێسێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 1 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 2.B هێدینهایم 1 - 2 ئینگۆلستادت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 سان پاولی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان