پێناس

ناوی یەکەم
Viatcheslav
پاشناو
Paltchikov
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-07-87
تەمەن
30
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Lübeck
Viatcheslav Paltchikov

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 14/10/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ڤورزبێرگەر کیکەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 REG ئێنتراخت بڕاونشویگ II 3 - 2 Germania Egestorf x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 2.B ئینگۆلستادت 2 - 2 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 1 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 2.B یونیۆن بەرلین 1 - 1 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 REG Jeddeloh 1 - 6 سانت پاولی II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 2.B هێدینهایم 1 - 2 دویسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB ئینتراخت نۆردیستید 0 - 1 ڤۆڵفسبۆرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 DFB لێس ئێس کەی هانسا 1 - 3 ماینز ٠٥ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 02/08/17 REG ئینتراخت نۆردیستید 2 - 1 هانۆڤێر ٩٦ II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 REG Lupo-Martini 0 - 2 مێپن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 2 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 2.B شتوتگارت 3 - 0 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/04/17 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 4 - 1 هانۆڤێر ٩٦ II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/04/17 2.B شتوتگارت 3 - 1 یونیۆن بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 2.B بۆخوم 1 - 0 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/04/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 0 دینامۆ درێسدێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 0 هانۆڤەر ٩٦ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 REG ئێنتراخت بڕاونشویگ II 3 - 0 شوارز-ڤیب رێهدین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 3.L کێمنیتزەر 2 - 3 دویسبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 2.B ساندهاوسێن 1 - 1 گرێوسەر فورس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 3.L پرێوسێن مونستەر 1 - 1 هاڵیشێر ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 2.B یونیۆن بەرلین 2 - 0 ١٨٦٠ میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 3.L کێمنیتزەر 0 - 1 ئالێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان