پێناس

ناوی یەکەم
Stefano
پاشناو
Alassio
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Stefano Alassio

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 12/05/19 SEA سامپدۆریا 1 - 2 ئێمپۆلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/04/19 SEA ڕیاڵ سپاڵ 1 - 1 جێنەوا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/04/19 SEA ئاتڵانتا 0 - 0 ئێمپۆلی 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/04/19 SEA ڕۆما 2 - 2 فیۆرێنتینا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 26/03/19 UUC Netherlands U19 0 - 1 Spain U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/03/19 UUC Netherlands U19 2 - 0 Slovenia U19 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/03/19 UUC Spain U19 1 - 1 Slovenia U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 SEA تۆرینۆ 2 - 3 بۆڵۆنیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/03/19 SEA ئینتەر میلان 2 - 0 ڕیاڵ سپاڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 SEA یوڤێنتوس 3 - 0 فرۆسینۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 SEA ناپۆلی 2 - 1 لازیۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 SEA کالیاری 1 - 0 جێنەوا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEA میلان 0 - 1 فیۆرێنتینا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 SEA فرۆسینۆن 0 - 2 ساسولۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/12/18 UCL کڵەب بروگی 0 - 0 ئاتلەتیکۆ مەدرید ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 SEA ئاتڵانتا 1 - 2 ناپۆلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/11/18 UUC پۆرتوگالی ژێر ٢١ ساڵ 1 - 3 پۆڵاندای ژێر ٢١ ساڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SEA ئێمپۆلی 2 - 1 ئودینێزی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 UCL بەنفیکا 1 - 1 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 SEA پارما 0 - 2 لازیۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SEA فرۆسینۆن 1 - 2 جێنەوا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 SEA کیێڤۆ 0 - 2 ئودینێزی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 SEA بۆڵۆنیا 0 - 3 ئینتەر میلان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/08/18 SEA ڕۆما 3 - 3 ئاتڵانتا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/08/18 COI جێنەوا 4 - 0 لێچی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان