پێناس

ناوی یەکەم
Dominik
پاشناو
Jolk
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Dominik Jolk

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/08/17 DFB Morlautern 0 - 5 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/08/17 DFB ئاڕمینیا بیلێفیڵد E 1 - 3 E فۆرتونا دوسێڵدۆرف ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 3.L ئۆسنابروک 3 - 3 هاڵیشێر ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 REG Erndtebrück 2 - 2 واتێنشاید x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 REG کۆڵن II 1 - 2 ئالێمانیا ئایخن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 3 - 3 ماینز ٠٥ II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/05/17 2.B گرێوسەر فورس 0 - 1 کارڵسروهەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 2.B نورنبێرگ 2 - 3 شتوتگارت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 3.L دویسبورگ 3 - 2 فرانکفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/04/17 2.B بۆخوم 1 - 0 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 13/04/17 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 2 - 2 ڤێرل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/04/17 2.B ساندهاوسێن 1 - 3 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/03/17 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 1 - 2 ئالێمانیا ئایخن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/03/17 REG ڕۆت ڤایس ئاهلێن 0 - 2 Rödinghausen x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/03/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 0 کایزەرسلاوتێرن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 2.B ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 2 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 2.B ساندهاوسێن 0 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 0 هاڵیشێر ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/02/17 2.B ١٨٦٠ میونیش 2 - 1 کارڵسروهەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/02/17 2.B هێدینهایم 2 - 3 نورنبێرگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 3.L فرانکفورت 3 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/12/16 2.B نورنبێرگ 1 - 3 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/11/16 REG شالکێ ٠٤ II 0 - 3 بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/11/16 REG بوڕوسیا دۆڕتمۆند II 1 - 0 Rödinghausen x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/11/16 3.L ئالێن 1 - 1 ئۆسنابروک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان