پێناس

ناوی یەکەم
Dominik
پاشناو
Jolk
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Dominik Jolk

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/05/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 0 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 0 هێدینهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 REG ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن 1 - 1 ڕۆت ڤایس ئێسێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 0 کێمنیتزەر 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 7 - 0 Westfalia Rhynern x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/04/18 REG ڤێرل 4 - 0 کۆڵن II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 2.B هێدینهایم 1 - 2 ئینگۆلستادت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 3 - 1 کێمنیتزەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 REG ئالێمانیا ئایخن 3 - 1 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 2.B بۆخوم 1 - 1 هۆڵستاین کیێل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 2 - 1 یان ڕێجێنسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 1 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 2.B هۆڵستاین کیێل 1 - 1 یان ڕێجێنسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 3 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/12/17 2.B دویسبورگ 2 - 0 دینامۆ درێسدێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 0 - 1 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 2.B گرێوسەر فورس 4 - 0 سان پاولی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 REG ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن 1 - 1 ویگبێرگ بێک x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG کۆڵن II 3 - 1 فۆرتونا دۆسلدۆرف x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/10/17 DFB پادێربۆرن 2 - 0 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 0 بۆخوم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 REG بۆنێر ئێس سی 0 - 2 ئالێمانیا ئایخن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 3.L کارڵ زێیس جێنا 1 - 0 هانسا ڕۆستۆک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 3 ڤێهێن ڤێیسبادێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 0 - 3 کێمنیتزەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان