پێناس

ناوی یەکەم
Isidro
پاشناو
Díaz de Mera Escuderos
وڵات
ئیسپانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Daimiel
Isidro Díaz de Mera Escuderos

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 SED ئێلچێ 0 - 0 لاس پاڵماس x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 SED ئالکۆرکۆن 1 - 0 گرانادا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 CDR ئێلچێ 1 - 4 کۆردۆبا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 SED دێپۆرتیڤۆ لا کۆرونا 1 - 1 مالەگا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 SED ئۆساسونا 1 - 0 سپۆرتین گیخۆن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/09/18 SED مایۆرکا 1 - 0 کادیز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 SED ئاڵمێریا 1 - 1 تێنریفی x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 SED کۆردۆبا 3 - 3 نومانسیا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/06/18 SED ڕیاڵ ڤالادۆلاید 3 - 1 سپۆرتین گیخۆن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 SED سپۆرتین گیخۆن 2 - 1 گرانادا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 SED نومانسیا 0 - 1 ڕیاڵ ڤالادۆلاید x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SED تێنریفی 2 - 4 هێسکوا x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 SED ئاڵمێریا 1 - 3 سپۆرتین گیخۆن x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 SED گیمناستیگ تاراگۆنا 0 - 2 کۆردۆبا x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 SED ڕیاڵ ڤالادۆلاید 1 - 1 ڕایۆ ڤایۆکانۆ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 SED گرانادا 2 - 1 تێنریفی x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 SED ڕیاڵ ئۆڤیێدۆ 2 - 1 ئاڵمێریا x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/01/18 SED ئۆساسونا 4 - 2 ڕیاڵ ڤالادۆلاید x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 SED ڕێوس دێپۆرتیو 0 - 0 گرانادا x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 SED لوگۆ 3 - 1 کولچوراڵی لیۆنێسا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 SED Lorca 0 - 2 ڕیاڵ ئۆڤیێدۆ x9 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 SED سپۆرتین گیخۆن 0 - 3 کادیز x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 SED گرانادا 1 - 2 سێڤییا II x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 SED کۆردۆبا 1 - 1 نومانسیا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 SED ڕیاڵ زاراگۆزا 1 - 1 ئۆساسونا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان