پێناس

ناوی یەکەم
Jérémie
پاشناو
Pignard
وڵات
فرانسا
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Jérémie Pignard

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 02/10/17 LI2 لو هاڤر 3 - 2 لۆریێنت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 NT1 چامبلی 3 - 0 کرێتێیل x4 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LI2 ئاجاکسیۆ 3 - 0 ڤالێنسیان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 NT1 ڕێد ستار 1 - 1 لاڤال x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 LI1 ترۆیس 0 - 0 تۆلۆز ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/09/17 NT1 چۆلێت 0 - 1 کۆنسۆلات مارسێیل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/08/17 LI2 نیمێس 1 - 0 لو هاڤر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 NT1 سانۆیس گراتیێن 4 - 2 بێزیێرس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 LI1 ستاسبۆرگ 3 - 0 لیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 04/08/17 NT1 کرێتێیل 0 - 5 چۆلێت x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/07/17 LI2 تۆرس 0 - 3 لو هاڤر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 NT2 ترێلیساک 2 - 0 چۆلێت x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 NT3 پۆنتارلایەر 3 - 1 گویێگنۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 LI2 ڕێیمس 0 - 2 ئۆرلێنس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 NT2 مۆناکۆ II 0 - 1 سێت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 NT3 Borgo 3 - 0 لوهان کویزو x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/04/17 NT2 فلێوری-مێڕۆگیس 2 - 1 لێنس II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 NT3 ئالێس 2 - 0 Toulon II x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 NT2 ڕۆدێز 4 - 0 ئێتۆیل فرێیوس سان … بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 NT3 شیڵتیگێم 2 - 2 مێتز II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 NT2 ئۆڵەمپیک مارسێیل 2 - 1 مۆنپیلیێ II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 NT2 ڤیری - چاتیلۆن 3 - 1 Croix Football IC x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/02/17 NT3 لیمۆگێس 3 - 1 لا ڕۆکی سور یۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 NT2 فلێوری-مێڕۆگیس 1 - 0 دیپێ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان