پێناس

ناوی یەکەم
Giorgos
پاشناو
Vreskas
وڵات
یۆنان
وڵاتی لە دایکبوون
یۆنان
Giorgos Vreskas

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 16/12/18 SUL ئاپۆلۆن سمیرنیس 1 - 0 سانسی x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SUL سانسی 1 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 SUL Lamia 0 - 1 پاوک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SUL پاس گیانینا 2 - 0 لێڤادیاکۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SUL Lamia 0 - 0 ئاستێراس تریپۆلیس x7 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 SUL ئاریس 0 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 CUP ئۆفی 3 - 0 Niki Volos x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 SUL لاریسا 0 - 0 ئۆفی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 2 سانسی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 CUP ئایک ئاسێنس 2 - 1 Lamia ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 SUL ئاستێراس تریپۆلیس 1 - 1 پاناسیناکۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 CUP ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1 - 0 لێڤادیاکۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 SUL ئاترۆمیتۆ 2 - 0 لاریسا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SUL ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 2 - 1 ئاستێراس تریپۆلیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/09/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 0 ئاپۆلۆن سمیرنیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 SUL پانیۆنیۆس 2 - 2 ئۆفی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 FOL ئاپۆلۆن لاریساس 3 - 2 Panegialios ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 FOL ئاپۆلۆن کالاماریاس 0 - 1 ئۆفی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 FOL Anagennisi Karditsas 1 - 0 پانسێرایکۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 FOL ئاریس 1 - 0 دۆسا دراماس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 12/02/18 FOL ئاپۆلۆن لاریساس 2 - 0 Kissamikos x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 FOL دۆسا دراماس 2 - 2 ئاپۆلۆن لاریساس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/01/18 FOL دۆسا دراماس 0 - 0 Panegialios x12 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/12/17 CUP پانایتۆلیکۆس ئاگرینیۆ 0 - 4 ئایک ئاسێنس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 FOL ئاپۆلۆن کالاماریاس 1 - 0 کالیسیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان