پێناس

ناوی یەکەم
Giorgos
پاشناو
Vreskas
وڵات
یۆنان
وڵاتی لە دایکبوون
یۆنان
Giorgos Vreskas

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 10/02/19 SUL ئایک ئاسێنس 1 - 0 ئۆفی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/02/19 CUP Lamia 3 - 3 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/01/19 SUL پانایتۆلیکۆس ئاگرینیۆ 0 - 1 پاناسیناکۆس x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 SUL پاوک 4 - 0 ئۆفی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/01/19 CUP پانیۆنیۆس 2 - 0 پاس گیانینا x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/01/19 CUP ئێرگۆتێلیس 1 - 1 ئۆفی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/12/18 CUP ئاپۆلۆن کالاماریاس 0 - 4 لاریسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 SUL ئاپۆلۆن سمیرنیس 1 - 0 سانسی x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SUL سانسی 1 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 SUL Lamia 0 - 1 پاوک ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SUL پاس گیانینا 2 - 0 لێڤادیاکۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SUL Lamia 0 - 0 ئاستێراس تریپۆلیس x7 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 SUL ئاریس 0 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 CUP ئۆفی 3 - 0 Niki Volos x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 SUL لاریسا 0 - 0 ئۆفی ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 2 سانسی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/10/18 CUP ئایک ئاسێنس 2 - 1 Lamia ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 SUL ئاستێراس تریپۆلیس 1 - 1 پاناسیناکۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 CUP ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1 - 0 لێڤادیاکۆس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 SUL ئاترۆمیتۆ 2 - 0 لاریسا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SUL ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 2 - 1 ئاستێراس تریپۆلیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/09/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 0 ئاپۆلۆن سمیرنیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 SUL پانیۆنیۆس 2 - 2 ئۆفی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 FOL ئاپۆلۆن لاریساس 3 - 2 Panegialios ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 FOL ئاپۆلۆن کالاماریاس 0 - 1 ئۆفی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان