پێناس

ناوی یەکەم
Manuel
پاشناو
Bergmann
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-03-90
تەمەن
28
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Manuel Bergmann

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 21/04/18 3.L پادێربۆرن 3 - 0 ئونتەرهاچین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 REG TSV Steinbach 1 - 1 ئەستۆریا والدۆرف x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG فڕایبۆڕگ II 2 - 0 Röchling Völklingen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 3 - 2 فێردێر برێمن II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 3.L ئۆسنابروک 0 - 1 پرێوسێن مونستەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 3 کارڵسروهەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 REG فرانکفورت 2 - 1 ئینتراخت ستادتایلنفۆرد x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 3.L ئۆسنابروک 6 - 1 کێمنیتزەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 3.L فۆرتونا کۆڵن 0 - 0 ئونتەرهاچین 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 3.L کێمنیتزەر 0 - 2 پادێربۆرن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 REG فرانکفورت 2 - 1 ئەستۆریا والدۆرف x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 0 پرێوسێن مونستەر 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 REG حەسەن کاسێل 1 - 2 ساربورکێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 3.L ئونتەرهاچین 0 - 3 پادێربۆرن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG Röchling Völklingen 0 - 2 ماینز ٠٥ II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/10/17 3.L فێردێر برێمن II 1 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 0 - 2 ئونتەرهاچین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/09/17 REG ڤاڵدهۆف مانهایم 2 - 1 کۆبلێنز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/09/17 3.L ئۆسنابروک 0 - 1 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 REG ئێلڤێرسبێرگ 1 - 3 کیکەرز ئۆفێنباخ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 REG هۆڤێنهایم II 1 - 3 TSV Steinbach x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 DFB شڤاینفورت 2 - 1 ساندهاوسێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 3.L ئونتەرهاچین 2 - 2 فۆرتونا کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 REG حەسەن کاسێل 2 - 1 ڤاڵدهۆف مانهایم x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 REG ئینتراخست تریێر 0 - 1 ڤاڵدهۆف مانهایم x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان