پێناس

ناوی یەکەم
Manuel
پاشناو
Bergmann
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
13-03-90
تەمەن
29
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Manuel Bergmann

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/03/19 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 3 - 1 بۆخوم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 2 فۆرتونا کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 2.B دارمستادت ٩٨ 2 - 0 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/02/19 2.B ساندهاوسێن 1 - 1 دارمستادت ٩٨ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 2.B ئێرزگێبریج 0 - 3 ئینگۆلستادت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/02/19 2.B یان ڕێجێنسبورگ 0 - 3 ئاڕمینیا بیلێفیڵد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 3.L ١٨٦٠ میونیش 1 - 2 ئۆسنابروک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 29/01/19 2.B گرێوسەر فورس 0 - 1 ئینگۆلستادت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/12/18 2.B پادێربۆرن 6 - 2 دارمستادت ٩٨ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/12/18 2.B هۆڵستاین کیێل 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 3.L کایزەرسلاوتێرن 0 - 0 ڤورزبێرگەر کیکەرز 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 2 - 1 ئەستۆریا والدۆرف x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 2.B گرێوسەر فورس 3 - 2 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 2.B ئینگۆلستادت 1 - 1 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 2.B یان ڕێجێنسبورگ 1 - 1 یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 REG ماینز ٠٥ II 1 - 2 ئینتراخت ستادتایلنفۆرد x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 2 هاڵیشێر ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/10/18 2.B دویسبورگ 0 - 1 سان پاولی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 2 - 0 هاڵیشێر ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 REG پیرماسێنس 1 - 3 ڤاڵدهۆف مانهایم x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 2.B دارمستادت ٩٨ 1 - 2 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 3.L مێپن 3 - 3 ئونتەرهاچین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 2.B کۆڵن 3 - 5 پادێربۆرن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 2.B ساندهاوسێن 0 - 0 یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG Hessen Dreieich 0 - 1 کیکەرز ئۆفێنباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان