پێناس

ناوی یەکەم
Markus
پاشناو
Gisdol
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-08-69
تەمەن
48
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی لە دایکبوون
Geislingen
شوێنی یارییکردن
Unknown
بەرزیی باڵا
184 سم
کێش
78 کگ
Markus Gisdol

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
هامبورگ 25.09.2016
هۆفێنهایم 02.04.2013 26.10.2015

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 30/11/13 BUN هۆفێنهایم 4 - 4 ڤێردێر برێمەن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/11/13 BUN ئاوگسبورگ 2 - 0 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/11/13 BUN هۆفێنهایم 2 - 3 هێرتا بەرلین بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/11/13 BUN هۆفێنهایم 1 - 2 بایێرن میونیش بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/10/13 BUN هانۆڤەر ٩٦ 1 - 4 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/10/13 BUN هۆفێنهایم 1 - 2 بایێر لیڤەرکوزن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/10/13 BUN ماینز ٠٥ 2 - 2 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/09/13 BUN هۆفێنهایم 3 - 3 شاڵکە بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/09/13 DFB هۆفێنهایم E 3 - 0 E ئینێرجی کۆتبوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/09/13 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 2 - 1 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/09/13 BUN هۆفێنهایم 2 - 1 بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/09/13 BUN شتوتگارت 6 - 2 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/08/13 BUN هۆفێنهایم 3 - 3 فرێیبورگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/08/13 BUN هامبورگ 1 - 5 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/08/13 BUN هۆفێنهایم 2 - 2 نورنبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/08/13 DFB ئاوموند ڤیگیساک 0 - 9 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/05/13 PL1 کایزەرسلاوتێرن 1 - 2 هۆفێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/05/13 PL1 هۆفێنهایم 3 - 1 کایزەرسلاوتێرن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان