پێناس

ناوی یەکەم
Janos
پاشناو
Radoki
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-03-72
تەمەن
45
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Unknown
Janos Radoki

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
گرێوسەر فورس 25.11.2016 28.08.2017
Greuther Fürth U19 16.01.2013 20.11.2016

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 09/03/14 U-B Greuther Fürth U19 1 - 1 Freiburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/02/14 U-B Kaiserslautern U19 2 - 2 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/02/14 U-B Greuther Fürth U19 1 - 1 1860 München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/02/14 U-B Wacker Burghausen U19 1 - 5 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/12/13 U-B Greuther Fürth U19 2 - 0 Unterhaching U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/11/13 U-B Greuther Fürth U19 0 - 0 Eintracht Frankfur… زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/11/13 U-B Stuttgart U19 1 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/11/13 U-B Greuther Fürth U19 4 - 2 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/11/13 U-B Astoria Walldorf U19 0 - 4 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/10/13 U-B Greuther Fürth U19 2 - 1 Bayern München U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/10/13 U-B Greuther Fürth U19 1 - 4 Mainz 05 U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/10/13 U-B Karlsruher SC U19 1 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/09/13 U-B Greuther Fürth U19 1 - 3 Augsburg U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/09/13 U-B Freiburg U19 1 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/08/13 U-B Greuther Fürth U19 4 - 2 Kaiserslautern U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/08/13 U-B 1860 München U19 1 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/08/13 U-B Greuther Fürth U19 3 - 0 Wacker Burghausen U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/08/13 U-B Unterhaching U19 1 - 1 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان