پێناس

ناوی یەکەم
Ian
پاشناو
McKay
وڵات
ئەمریکا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەمریکا
Ian McKay

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 01/10/17 NAS NY Cosmos 1 - 0 Puerto Rico 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/09/17 NWS Sky Blue 1 - 2 Washington Spirit 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 NWS Boston Breakers 1 - 2 Orlando Pride 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 NWS Orlando Pride 5 - 0 Sky Blue 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 USL New York RB II 2 - 1 Rochester Rhinos 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 ICC ڕۆما P 1 - 1 P یوڤێنتوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/07/17 NWS Sky Blue 2 - 2 Chicago Red Stars 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/07/17 NWS Boston Breakers 0 - 0 Chicago Red Stars ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 USL New York RB II 3 - 4 Ottawa Fury 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 NAS NY Cosmos 4 - 3 Puerto Rico 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 NWS Boston Breakers 3 - 0 Seattle Reign 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 NAS NY Cosmos 0 - 3 Miami 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/09/16 NWS Sky Blue 1 - 3 Portland Thorns 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/09/16 NWS Boston Breakers 1 - 3 Houston Dash ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/07/16 NWS Sky Blue 1 - 0 Houston Dash 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/06/16 NWS Sky Blue 1 - 1 Kansas City 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/08/15 NWS Boston Breakers 2 - 1 Washington Spirit ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/08/15 NWS Boston Breakers 1 - 2 Seattle Reign ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/07/15 NWS Boston Breakers 2 - 3 Kansas City ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/05/15 NWS Boston Breakers 1 - 0 Kansas City 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/04/15 NWS Boston Breakers 3 - 2 Houston Dash 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/06/14 NWS Boston Breakers 2 - 0 Washington Spirit 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/05/14 NWS Boston Breakers 4 - 1 Portland Thorns 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/04/14 NWS Boston Breakers 2 - 3 Houston Dash 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/06/13 NWS Boston Breakers 2 - 3 Sky Blue ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان