پێناس

ناوی یەکەم
Gerd
پاشناو
Klaus
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-09-70
تەمەن
46
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Unknown
Gerd Klaus

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
شڤاینفورت 01.07.2012

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 19/10/13 REG هێیمستیتن 4 - 1 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/10/13 REG شڤاینفورت 2 - 0 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/10/13 REG Augsburg II 3 - 0 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/09/13 REG شڤاینفورت 2 - 2 مێمینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/09/13 REG ئیلەرتیسن 5 - 1 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/09/13 REG ١٨٦٠ میونشن II 3 - 0 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/09/13 REG شڤاینفورت 0 - 0 سێلیجینپۆرتن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/09/13 REG رەین/لیچ 2 - 2 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/09/13 REG شڤاینفورت 0 - 4 بایێرن میونشن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/08/13 REG بایەرن هۆف 0 - 2 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/08/13 REG شڤاینفورت 1 - 3 ئینتراخت بامبێرگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/08/13 REG ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ 1 - 2 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/08/13 REG شڤاینفورت 1 - 3 بوخباخ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/08/13 REG ئینگۆلستاد 3 - 2 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/07/13 REG شڤاینفورت 2 - 2 گریوسێر فۆڕس II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/07/13 REG نورنبێرگ II 3 - 3 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/07/13 REG Schalding-Heining 2 - 1 شڤاینفورت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/07/13 REG شڤاینفورت 3 - 1 ڤورزبێرگەر کیکەرز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Reg. Cup Bayern پاڵەوان 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

شڤاینفورت پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
21
بەرگریکاران
تەمەن
19
26
29
24
24
23
23
28
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
22
22
27
24
26
23
21
22
26
هێرشبەران
تەمەن
27
33
23
ڕاهێنەر
تەمەن
46