پێناس

ناوی یەکەم
Jochen
پاشناو
Gschwendtner
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Jochen Gschwendtner

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 03/09/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 1 ئالێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 REG مێمینگێن 2 - 2 هێیمستیتن x7 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 DFB کارڵ زێیس جێنا 2 - 4 یونیۆن بەرلین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 REG بایێرن میونشن II 2 - 0 ئیلەرتیسن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 3.L ئینێرجی کۆتبوس 3 - 0 هانسا ڕۆستۆک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG Schalding-Heining 1 - 3 شڤاینفورت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 2 بایێرن میونشن II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 1 ماگدێبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 3.L کێمنیتزەر 1 - 2 مێپن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 REG Augsburg II 2 - 0 بوخباخ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 3.L ئۆسنابروک 1 - 1 هانسا ڕۆستۆک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 REG بایێرن میونشن II 1 - 3 نورنبێرگ II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 06/03/18 3.L پادێربۆرن 1 - 1 ماگدێبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 3.L فۆرتونا کۆڵن 1 - 0 ڤێهێن ڤێیسبادێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 0 - 3 زویکاو 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 3.L پادێربۆرن 0 - 0 هاڵیشێر ئێف سی 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 REG Garching 3 - 0 مێمینگێن x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 3.L کارڵ زێیس جێنا 2 - 1 فێردێر برێمن II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 REG Augsburg II 0 - 1 گریوسێر فۆڕس II x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 31/10/17 REG Unterföhring 1 - 1 شڤاینفورت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/10/17 3.L هانسا ڕۆستۆک 2 - 0 ئۆسنابروک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 REG Pipinsried 1 - 1 ئیلەرتیسن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 REG سێلیجینپۆرتن 3 - 1 گریوسێر فۆڕس II x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 3.L ئالێن 0 - 1 ماگدێبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 3.L ماگدێبورگ 1 - 0 پادێربۆرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان