پێناس

ناوی یەکەم
Patrick
پاشناو
Kessel
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Patrick Kessel

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 REG هۆڤێنهایم II 3 - 0 شتوتگارت II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 2.B دویسبورگ 4 - 1 یان ڕێجێنسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 2.B یونیۆن بەرلین 1 - 1 هێدینهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 REG TSV Steinbach 1 - 3 حەسەن کاسێل x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 2.B نورنبێرگ 3 - 2 هێدینهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1 - 1 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 REG ڤاڵدهۆف مانهایم 2 - 0 ئینتراخت ستادتایلنفۆرد x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 3.L زویکاو 1 - 0 هانسا ڕۆستۆک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 3.L ئۆسنابروک 2 - 1 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 1 - 0 یونیۆن بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 REG هۆڤێنهایم II 1 - 1 یولم x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 2.B ئینگۆلستادت 3 - 0 گرێوسەر فورس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/01/18 2.B ساندهاوسێن 1 - 0 دینامۆ درێسدێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 2.B ئینتراخت براونشڤایگ 0 - 0 هۆڵستاین کیێل 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 2.B دارمستادت ٩٨ 0 - 1 یان ڕێجێنسبورگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 3 - 1 یولم x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 REG شتوتگارتەر کیکەرز 4 - 1 ئەستۆریا والدۆرف x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/11/17 2.B ساندهاوسێن 1 - 2 هێدینهایم ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 3.L کێمنیتزەر 0 - 3 ڤورزبێرگەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/10/17 2.B سان پاولی 1 - 1 ئێرزگێبریج 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 3.L زویکاو 2 - 1 کارڵ زێیس جێنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 2.B یان ڕێجێنسبورگ 0 - 2 یونیۆن بەرلین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/10/17 REG کۆبلێنز 0 - 1 کیکەرز ئۆفێنباخ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 2.B ساندهاوسێن 2 - 0 یان ڕێجێنسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 0 ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان