پێناس

ناوی یەکەم
Sam
پاشناو
Purkiss
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Sam Purkiss

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Mon 13/05/19 PL2 Southampton U23 2 - 1 Newcastle United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/05/19 PL2 Brighton U23 1 - 2 Chelsea U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 NAL مەیدستۆن یونایتد 0 - 2 ئاڵدێرشوت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 22/04/19 NAL سالفۆرد ئێف سی 0 - 1 ئەی ئێف سی فایڵد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 NAL دۆڤێر ئاتلەتیک 0 - 0 چێستەرفیڵد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/03/19 NAL بارنێت 0 - 0 لێیتۆن ئۆریێنت زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/03/19 NAL هالیفاکس تاون 2 - 0 سۆلیهول مورس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/03/19 NAL ئاڵدێرشوت 0 - 1 سالفۆرد ئێف سی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/03/19 PL2 Norwich City U23 2 - 2 Stoke City U23 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 NAL بۆرهام ود 1 - 1 ئەی ئێف سی فایڵد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 18/02/19 PL2 West Ham United U23 0 - 1 Liverpool U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/02/19 NAL سوتۆن یونایتد 0 - 1 بارۆو x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 LEO لوتۆن تاون 3 - 0 ویکۆمب واندێرێرز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 PIC Bayern München U23 0 - 1 Benfica U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/01/19 NAL سوتۆن یونایتد 2 - 1 هارۆگەیت تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/12/18 NAL مایدێنهێد یونایتد 0 - 1 براینتری تاون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/12/18 NAL چێستەرفیڵد 0 - 4 سۆلیهول مورس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 NAL بارنێت 2 - 0 دۆڤێر ئاتلەتیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 PL2 Reading U23 0 - 1 Manchester United U23 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/12/18 PL2 Brighton U23 0 - 1 Leicester City U23 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 FAC سۆسێند یونایتد 2 - 4 بارنسلێی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 PIC Porto U23 1 - 4 Dinamo Zagreb U23 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 FAC سوتۆن یونایتد 0 - 0 سلۆوت تاون x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 NAL هارۆگەیت تاون 1 - 1 چێستەرفیڵد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 NAL براینتری تاون 2 - 1 دۆڤێر ئاتلەتیک x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان