پێناس

ناوی یەکەم
Sam
پاشناو
Purkiss
وڵات
ئینگلتەرا
وڵاتی لە دایکبوون
ئینگلتەرا
Sam Purkiss

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 16/12/18 PL2 Reading U23 0 - 1 Manchester United U23 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/12/18 PL2 Brighton U23 0 - 1 Leicester City U23 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 FAC سۆسێند یونایتد 2 - 4 بارنسلێی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 PIC Porto U23 1 - 4 Dinamo Zagreb U23 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 FAC سوتۆن یونایتد 0 - 0 سلۆوت تاون x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 NAL هارۆگەیت تاون 1 - 1 چێستەرفیڵد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 NAL براینتری تاون 2 - 1 دۆڤێر ئاتلەتیک x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 PL2 West Ham United U23 5 - 3 Swansea City U23 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 PL2 Fulham U23 0 - 3 West Bromwich Albi… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 WSL Chelsea 0 - 5 Arsenal بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 CHA میلواڵ 2 - 1 ئاستۆن ڤیلا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/09/18 NAL برۆملێی 2 - 2 هالیفاکس تاون x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 PL2 Southampton U23 0 - 1 Aston Villa U23 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 2 - 0 Manchester City U23 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 CHC پیتەرهێد 0 - 1 بۆهێمیانس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/09/18 NAL دۆڤێر ئاتلەتیک 1 - 1 ئێبسفلیت یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 NAL مایدێنهێد یونایتد 3 - 2 مەیدستۆن یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 NAL براینتری تاون 3 - 4 هاڤانت ئاند واتەرلوڤیل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/08/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 1 - 3 West Ham United U23 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 PL2 Fulham U23 2 - 2 Manchester United U23 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 NAL ترانمێر ڕۆڤەرز 1 - 2 هارتلێپوڵ یونایتد x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 NAL ئاڵدێرشوت 1 - 1 بارۆو x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/04/18 PL2 Reading U23 1 - 4 Newcastle United U23 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 PL2 Tottenham Hotspur U23 4 - 2 Derby County U23 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 NAL مەیدستۆن یونایتد 1 - 2 هارتلێپوڵ یونایتد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان