پێناس

ناوی یەکەم
Svetozar
پاشناو
Živin
وڵات
سێربیا
وڵاتی لە دایکبوون
سێربیا
Svetozar Živin

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/12/17 SUL کوکاریکی 3 - 0 ڕاد بیۆگراد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/12/17 SUL کرێڤنا زڤێزدا 3 - 0 بۆراک چاچاک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/12/17 SUL ڕاد بیۆگراد 2 - 3 ڕادنیکی نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/11/17 SUL ڕاد بیۆگراد 1 - 0 ملادۆست لوکانی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 UUC Gibraltar U19 0 - 8 Romania U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 UUC Russia U19 1 - 2 Romania U19 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 08/11/17 UUC Romania U19 2 - 1 Greece U19 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 SUL Bačka Palanka 0 - 2 سپارتاک سوبۆتیکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 SUL پارتیزان 3 - 1 Bačka Palanka 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 SUL ملادۆست لوکانی 2 - 1 ناپرێداک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 SUL Mačva Šabac 1 - 1 Bačka Palanka 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 SUL پارتیزان 3 - 1 ڕادنیکی نیس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 SUL ڤۆیڤۆدینا 0 - 5 سپارتاک سوبۆتیکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/08/17 SUL ڕادنیکی نیس 2 - 1 ملادۆست لوکانی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 SUL Mačva Šabac 1 - 2 ڕاد بیۆگراد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 SUL ناپرێداک 3 - 1 بۆراک چاچاک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/08/17 SUL Mačva Šabac 1 - 2 ڕادنیکی نیس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 SUL زێمون 1 - 2 ڕادنیکی نیس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 SUL ناپرێداک 1 - 1 ڤۆزدۆڤاچ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 SUL مێتالاچ 1 - 1 Radnik Surdulica 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 SUL ملادۆست لوکانی 2 - 0 ڤۆزدۆڤاچ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 SUL ڕاد بیۆگراد 1 - 2 بۆراک چاچاک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 SUL بۆراک چاچاک 0 - 1 ڕاد بیۆگراد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 SUL جاڤۆر ئیڤانجیکا 1 - 0 مێتالاچ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 SUL کرێڤنا زڤێزدا 1 - 1 پارتیزان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان