پێناس

ناوی یەکەم
Veli
پاشناو
Karakaya
وڵات
تورکیا
وڵاتی لە دایکبوون
تورکیا
Veli Karakaya

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 09/12/18 2.L Bayrampaşaspor 0 - 1 ساکاریاسپۆر x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 1.L ئێلازگسپۆر 1 - 1 ئیستانبوڵسپۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 2.L Keçiörengücü 3 - 0 ساریێر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 2.L Etimesgut Belediyespor 2 - 2 Menemen Belediyespor x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 CUP گۆزتێپ 4 - 0 Çengelköyspor ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/10/18 2.L Fethiyespor 1 - 1 Tarsus İdman Yurdu x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 2.L ساریێر 3 - 2 Sancaktepe Belediy… x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 CUP Erbaaspor 1 - 0 ئیسکیشەهرسپۆر کولوبو ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 2.L Eyüpspor 0 - 2 سامسۆنسپۆر x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 2.L Kahramanmaraşspor 1 - 1 Şanlıurfaspor x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/05/18 2.L Bandırmaspor 0 - 2 ساکاریاسپۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 2.L Şanlıurfaspor 2 - 2 Gümüşhanespor ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 2.L Menemen Belediyespor 2 - 0 Eyüpspor ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 3.L Yeni Orduspor 1 - 3 Darıca Gençlerbirliği x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 2.L Fatih Karagümrük 2 - 2 Bugsaşspor x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 2.L Pendikspor 1 - 4 Şanlıurfaspor x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 2.L Keçiörengücü 1 - 0 İnegölspor x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 2.L کارشیاکا 4 - 1 Nazilli Belediyespor x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 1.L Balıkesirspor 0 - 1 ئیستانبوڵسپۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 2.L Kahramanmaraşspor 3 - 2 Bandırmaspor x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 2.L Niğde Anadolu 0 - 0 هاجەتەپە x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 2.L İnegölspor 2 - 1 ساریێر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/02/18 1.L ئیستانبوڵسپۆر 1 - 0 ماینساسپۆر ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 2.L Silivrispor 1 - 0 Gümüşhanespor x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/02/18 2.L Kahramanmaraşspor 1 - 0 Fatih Karagümrük x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان