پێناس

ناوی یەکەم
Clay
پاشناو
Ruperti
وڵات
هۆڵەندا
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Clay Ruperti

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 12/08/18 ERE دێن هاگ 1 - 2 ئێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 10/05/18 PL1 ئێمەن 4 - 0 ئێن ئی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ERE ڕۆدا جەی سی 2 - 3 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 ERE پی ئی سی زڤولێ 0 - 1 ویلیام II ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/04/18 EED کامبور 4 - 1 هێلمۆند سپۆرت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ERE گرۆنینگێن 2 - 1 ڕۆدا جەی سی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 EED گەو ئەهێد ئیگڵز 1 - 3 ئێف سی ئایندهۆڤن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 ERE ئوترێخت 3 - 3 دێن هاگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 TWD Kozakken Boys 2 - 1 لیس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 EED ڤۆلێندام 4 - 1 AZ II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 ERE ئایندهۆڤن 5 - 1 برێدا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 EED یۆنگ ئایاکس 0 - 3 یۆنگ پی ئێس ڤی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 EED هێلمۆند سپۆرت 2 - 1 ئۆس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 ERE هێرنێڤین 2 - 2 ئوترێخت ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 ERE ویلیام II 5 - 0 ئایندهۆڤن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 EED ئێم ڤی ڤی 3 - 1 Utrecht II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 ERE ڤیتێسی 3 - 2 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 26/02/18 EED AZ II 2 - 1 یۆنگ پی ئێس ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/02/18 ERE گرۆنینگێن 1 - 1 برێدا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 ERE ئوترێخت 2 - 1 پی ئی سی زڤولێ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 05/02/18 EED یۆنگ ئایاکس 2 - 0 هێلمۆند سپۆرت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/02/18 ERE هێرنێڤین 1 - 0 توێنتی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 TWD TEC 3 - 4 بارێندرێخت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 ERE ویلیام II 1 - 1 گرۆنینگێن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان