پێناس

ناوی یەکەم
Clay
پاشناو
Ruperti
وڵات
هۆڵەندا
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Clay Ruperti

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 13/04/19 ERE فۆرتونا سیتارد 1 - 1 ڤی ڤی ڤی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/04/19 EED دۆردرێخت 1 - 1 ئێم ڤی ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/04/19 EED ڕۆدا جەی سی 0 - 0 والویجک x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 01/04/19 EED دێن بۆش 3 - 1 یۆنگ پی ئێس ڤی x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 ERE پی ئی سی زڤولێ 3 - 0 ئێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/03/19 EED یۆنگ ئایاکس 3 - 3 Utrecht II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 ERE دێن هاگ 2 - 3 هێرنێڤین ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/03/19 EED تێلستار 1 - 0 دۆردرێخت x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/02/19 EED Utrecht II 1 - 2 ئۆس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 TWD Vitesse II 1 - 1 کاتویجک x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 ERE هێرنێڤین 1 - 1 پی ئی سی زڤولێ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 ERE دێن هاگ 2 - 0 هێراکلێس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/02/19 EED ڕۆدا جەی سی 1 - 2 ئالێمر ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/01/19 ERE ڤی ڤی ڤی 2 - 3 ئێمەن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/01/19 EED ئێف سی ئایندهۆڤن 2 - 0 دێن بۆش x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 FDB توبیز 0 - 0 لۆمێل یونایتد زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/12/18 ERE ڤی ڤی ڤی 2 - 0 پی ئی سی زڤولێ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 ERE ئایاکس 8 - 0 دی گرافشاپ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/12/18 ERE فۆرتونا سیتارد 0 - 3 ئالکمار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/11/18 EED توێنتی 2 - 5 یۆنگ ئایاکس x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 ERE برێدا 0 - 3 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 EED ڤۆلێندام 2 - 0 Utrecht II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 EED توێنتی 0 - 1 گەو ئەهێد ئیگڵز ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان