پێناس

ناوی یەکەم
Markus
پاشناو
Huber
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-08-88
تەمەن
30
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Markus Huber

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 15/12/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 1 ئالێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 2 کارڵسروهەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 3.L ئۆسنابروک 3 - 1 ئینێرجی کۆتبوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/10/18 3.L ئینێرجی کۆتبوس 1 - 2 هاڵیشێر ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG Augsburg II 0 - 0 Schalding-Heining x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 4 پرێوسێن مونستەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 REG Pipinsried 3 - 3 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/09/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 1 ئالێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 REG شڤاینفورت 5 - 1 مێمینگێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 REG Eichstätt 3 - 1 Garching x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG Schalding-Heining 0 - 2 بایێرن میونشن II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 REG ئیلەرتیسن 0 - 0 Eichstätt x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG Schalding-Heining 1 - 3 شڤاینفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/07/18 REG ئینگۆلستاد 0 - 2 بایێرن میونشن II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG مێمینگێن 3 - 1 Schalding-Heining x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/05/18 REG گریوسێر فۆڕس II 2 - 2 شڤاینفورت x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 REG Pipinsried 0 - 1 سێلیجینپۆرتن x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 24/04/18 REG Augsburg II 1 - 0 نورنبێرگ II x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 REG Eichstätt 4 - 0 Schalding-Heining x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 REG مێمینگێن 3 - 1 Pipinsried x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 REG سێلیجینپۆرتن 0 - 0 مێمینگێن x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 REG ئینگۆلستاد 0 - 2 بایێرن میونشن II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/10/17 REG Pipinsried 1 - 1 Schalding-Heining x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان