پێناس

ناوی یەکەم
Markus
پاشناو
Huber
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-08-88
تەمەن
30
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Markus Huber

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 REG ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم 1 - 0 بایرێوس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/05/19 REG مێمینگێن 4 - 2 Schalding-Heining x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/05/19 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 1 ئوردینێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 REG بایرێوس 0 - 0 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 15/04/19 REG بایێرن میونشن II 1 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/04/19 3.L مێپن 0 - 2 هاڵیشێر ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1 - 3 ئوردینێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 31/03/19 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 2 - 0 کارڵسروهەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 25/02/19 3.L ئوردینێن 0 - 0 پرێوسێن مونستەر 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/02/19 3.L ئۆسنابروک 0 - 2 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/12/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 1 ئالێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 2 کارڵسروهەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 3.L ئۆسنابروک 3 - 1 ئینێرجی کۆتبوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 گریوسێر فۆڕس II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/10/18 3.L ئینێرجی کۆتبوس 1 - 2 هاڵیشێر ئێف سی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG Augsburg II 0 - 0 Schalding-Heining x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 3.L هانسا ڕۆستۆک 1 - 4 پرێوسێن مونستەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 REG Pipinsried 3 - 3 ڤیکتۆریا ئاسشافێنبۆڕگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/09/18 3.L سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1 - 1 ئالێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 REG شڤاینفورت 5 - 1 مێمینگێن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 REG Eichstätt 3 - 1 Garching x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 REG Schalding-Heining 0 - 2 بایێرن میونشن II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 REG ئیلەرتیسن 0 - 0 Eichstätt x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 REG Schalding-Heining 1 - 3 شڤاینفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان