پێناس

ناوی یەکەم
Lars
پاشناو
Thiemann
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Lars Thiemann

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 17/11/17 3.L هاڵیشێر ئێف سی 3 - 0 پرێوسێن مونستەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 1 - 0 هاڵیشێر ئێف سی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG ئێنتراخت بڕاونشویگ II 2 - 2 ۆڵفسبۆڕگ II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 3.L ئالێن 2 - 2 زویکاو 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 3 - 1 سانت پاولی II x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 3.L فێردێر برێمن II 1 - 2 فۆرتونا کۆڵن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/08/17 REG بۆروسیا هیڵدیشێیم 0 - 1 هانۆڤێر ٩٦ II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 14/08/17 DFB پادێربۆرن 2 - 1 سان پاولی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/08/17 REG درۆچتیرسین/ئاسیل 1 - 1 ۆڵفسبۆڕگ II x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 3.L کارڵسروهەر 2 - 1 ڤێهێن ڤێیسبادێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 3.L پرێوسێن مونستەر 0 - 1 یان ڕێجێنسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 REG ئۆلدێنبورگ 3 - 1 هاڤێلسی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 3.L ماینز ٠٥ II 2 - 0 ئالێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 3.L پادێربۆرن 3 - 1 سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 REG مێپن 3 - 0 ئینتراخت نۆردیستید x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 3.L یان ڕێجێنسبورگ 2 - 1 ماینز ٠٥ II 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 3.L فۆرتونا کۆڵن 2 - 0 سۆنێنهۆف گڕۆباسپاچ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 REG Germania Egestorf 0 - 1 ئۆلدێنبورگ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/03/17 3.L ماگدێبورگ 1 - 0 پرێوسێن مونستەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/02/17 3.L زویکاو 1 - 0 هۆڵستاین کیێل 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/12/16 3.L یان ڕێجێنسبورگ 3 - 1 پرێوسێن مونستەر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/12/16 3.L ماگدێبورگ 3 - 0 ئالێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/11/16 REG هاڤێلسی 2 - 0 Germania Egestorf x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/10/16 REG هامبورگێر ئێس ڤی II 1 - 3 مێپن x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان