پێناس

ناوی یەکەم
Fabian
پاشناو
Kilger
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Fabian Kilger

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Tue 01/05/18 REG بایرێوس 2 - 3 Garching 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 REG ئینگۆلستاد 1 - 1 سێلیجینپۆرتن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 REG بایرێوس 1 - 3 Eichstätt 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/10/17 REG Augsburg II 2 - 2 سێلیجینپۆرتن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 18/08/17 REG بوخباخ 2 - 3 Garching 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/11/15 REG Amberg 1 - 3 گریوسێر فۆڕس II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/09/15 REG یان ڕێجێنسبورگ 3 - 1 بوخباخ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/04/15 REG بایرێوس 5 - 2 مێمینگێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/04/15 REG هێیمستیتن 0 - 3 شڤاینفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/03/15 REG نورنبێرگ II 2 - 0 ١٨٦٠ میونشن II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/11/14 REG Garching 0 - 2 بوخباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/10/14 REG Augsburg II 0 - 1 ئینگۆلستاد 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/09/14 REG بایێرن میونشن II 2 - 1 ئینتراخت بامبێرگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/08/14 REG هێیمستیتن 0 - 1 بوخباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/08/14 REG Garching 2 - 1 سێلیجینپۆرتن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/05/14 REG ئینتراخت بامبێرگ 5 - 2 هێیمستیتن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/05/14 REG سێلیجینپۆرتن 2 - 1 رەین/لیچ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان