پێناس

ناوی یەکەم
Timo
پاشناو
Lämmle
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Timo Lämmle

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 10/11/18 3.L ئینتراخت براونشڤایگ 0 - 2 ئوردینێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 3.L کارڵ زێیس جێنا 1 - 1 هانسا ڕۆستۆک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 3.L هاڵیشێر ئێف سی 1 - 1 ئونتەرهاچین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 REG ساربورکێن 2 - 0 ئێلڤێرسبێرگ x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 3.L زویکاو 0 - 1 ئۆسنابروک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 REG ۆرماتیا ۆڕمس 0 - 0 فڕایبۆڕگ II x4 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 3.L ئونتەرهاچین 3 - 0 ئینتراخت براونشڤایگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 REG فرانکفورت 2 - 0 پیرماسێنس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 3 - 1 ئینێرجی کۆتبوس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 REG هۆڤێنهایم II 1 - 2 ڤاڵدهۆف مانهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 REG ئینتراخت ستادتایلنفۆرد 3 - 1 Hessen Dreieich x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/04/18 3.L کێمنیتزەر 1 - 2 پرێوسێن مونستەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 3.L پادێربۆرن 3 - 0 ئونتەرهاچین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 3.L کارڵ زێیس جێنا 1 - 5 ماگدێبورگ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/04/18 REG Röchling Völklingen 1 - 2 هۆڤێنهایم II x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 REG Schott Mainz 0 - 3 ئەستۆریا والدۆرف x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 3.L ئۆسنابروک 0 - 1 پرێوسێن مونستەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 1 - 3 کارڵسروهەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 0 - 0 فڕایبۆڕگ II x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/02/18 3.L ئۆسنابروک 6 - 1 کێمنیتزەر 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 2 - 0 مێپن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/12/17 REG ماینز ٠٥ II 1 - 3 کۆبلێنز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 3.L سپۆڕتفریوندێ لۆتێ 0 - 0 پرێوسێن مونستەر 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 3.L ئونتەرهاچین 0 - 3 پادێربۆرن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 REG حەسەن کاسێل 1 - 1 کۆبلێنز x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان