پێناس

ناوی یەکەم
Luka
پاشناو
Gille
وڵات
ئەڵمانیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Luka Gille

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 26/10/18 REG یولم 1 - 1 ساربورکێن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 REG فرانکفورت 0 - 0 ماینز ٠٥ II 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG یولم 2 - 0 ڤاڵدهۆف مانهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 REG ساربورکێن 2 - 0 کیکەرز ئۆفێنباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/12/17 REG ۆرماتیا ۆڕمس 3 - 1 فرانکفورت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/11/17 REG فرانکفورت 2 - 4 شتوتگارتەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 1 - 3 شتوتگارت II 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 REG Teutonia 1 - 1 پیرماسێنس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 REG ئەستۆریا والدۆرف 1 - 0 پیرماسێنس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/11/16 REG ئێلڤێرسبێرگ 1 - 2 ڤاڵدهۆف مانهایم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/09/16 REG شتوتگارت II 1 - 3 شتوتگارتەر کیکەرز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/08/16 REG کیکەرز ئۆفێنباخ 1 - 0 نۆتینگێن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/03/16 19B Mainz 05 U19 3 - 0 Greuther Fürth U19 x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/03/16 19B Bayern München U19 1 - 1 Hoffenheim U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/02/16 19B Stuttgart U19 1 - 2 Greuther Fürth U19 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/02/16 19B Bayer Leverkusen U19 2 - 2 Borussia M'gladbac… x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/12/15 19B Saarbrücken U19 1 - 3 1860 München U19 x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/11/15 19B Hoffenheim U19 3 - 1 Greuther Fürth U19 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/11/15 19B Stuttgart U19 0 - 1 Ingolstadt U19 x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/08/15 19B Bayern München U19 5 - 1 Mainz 05 U19 x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 19/08/15 19B Hoffenheim U19 2 - 1 Ingolstadt U19 x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/08/15 19B Eintracht Frankfur… 0 - 1 Stuttgart U19 x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/05/15 REG کایزێرسلاوتێرن II 2 - 0 کیکەرز ئۆفێنباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/03/15 REG هۆڤێنهایم II 2 - 0 کۆبلێنز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/10/14 REG ئینتراخست تریێر 0 - 1 کیکەرز ئۆفێنباخ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان