پێناس

ناوی یەکەم
Nikolas
پاشناو
Neokleous
وڵات
قوبرس
وڵاتی لە دایکبوون
قوبرس
Nikolas Neokleous

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 26/07/18 UEL ئێف ٩١ دودێلانگ 2 - 1 Drita ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 1.D ئایک لارناکا 3 - 2 ئایل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 1.D ئانۆرسۆسیس 2 - 1 ئۆمۆنیا نیکۆسیا x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 1.D ئانۆرسۆسیس 0 - 0 ئایل ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 CUP Paphos 1 - 4 ئاپۆلۆن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 1.D ئاپۆیل 4 - 1 ئۆمۆنیا نیکۆسیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/04/18 1.D Alki Oroklini 1 - 0 Nea Salamis ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 1.D ئۆمۆنیا نیکۆسیا 1 - 2 ئانۆرسۆسیس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 1.D ئاپۆلۆن 4 - 2 ئاپۆیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 1.D Alki Oroklini 3 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 CUP Nea Salamis 0 - 3 ئاپۆیل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/03/18 PRL Racing 1 - 0 Al Shabab Al Arabi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 1.D ئایل 0 - 1 ئانۆرسۆسیس x10 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/02/18 CUP Paphos 2 - 0 Enosis x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/02/18 1.D ئاپۆلۆن 5 - 1 Alki Oroklini ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/02/18 1.D Ermis 2 - 1 Nea Salamis ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/02/18 1.D Doxa 0 - 2 ئاپۆلۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/01/18 1.D ئۆڵیمپیاکۆس 1 - 2 ئایل x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/01/18 1.D Nea Salamis 3 - 0 Paphos x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/01/18 1.D ئایک لارناکا 4 - 1 ئاریس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/01/18 CUP Ermis 0 - 2 ئاپۆیل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/01/18 1.D ئایل 3 - 0 ئێسنیکۆس ئاکنا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 02/01/18 1.D Alki Oroklini 0 - 3 ئۆمۆنیا نیکۆسیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/12/17 1.D Ermis 0 - 6 ئاپۆلۆن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/12/17 1.D ئێسنیکۆس ئاکنا 2 - 2 ئۆمۆنیا نیکۆسیا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان