پێناس

ناوی یەکەم
Nikolas
پاشناو
Neokleous
وڵات
قوبرس
وڵاتی لە دایکبوون
قوبرس
Nikolas Neokleous

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 1.D Enosis 0 - 2 ئاپۆلۆن ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 1.D ئانۆرسۆسیس 2 - 1 Ermis x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 1.D ئایک لارناکا 1 - 0 ئاپۆیل x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 1.D Doxa 1 - 2 ئۆمۆنیا نیکۆسیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 1.D ئایک لارناکا 0 - 1 ئایل x8 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 UUC Switzerland U17 1 - 1 Scotland U17 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/10/18 UUC Switzerland U17 0 - 1 Kosovo U17 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 UUC Scotland U17 2 - 1 Kosovo U17 ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 1.D Nea Salamis 1 - 0 ئۆمۆنیا نیکۆسیا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 1.D ئانۆرسۆسیس 2 - 3 ئاپۆیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 1.D ئاپۆلۆن 5 - 0 Enosis ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 1.D Alki Oroklini 0 - 0 ئانۆرسۆسیس x6 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 1.D Ermis 0 - 1 ئاپۆیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 1.D Enosis 3 - 5 Nea Salamis x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL ئێف ٩١ دودێلانگ 2 - 1 Drita ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 1.D ئایک لارناکا 3 - 2 ئایل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 1.D ئانۆرسۆسیس 2 - 1 ئۆمۆنیا نیکۆسیا x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 1.D ئانۆرسۆسیس 0 - 0 ئایل ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 CUP Paphos 1 - 4 ئاپۆلۆن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 1.D ئاپۆیل 4 - 1 ئۆمۆنیا نیکۆسیا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 03/04/18 1.D Alki Oroklini 1 - 0 Nea Salamis ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/04/18 1.D ئۆمۆنیا نیکۆسیا 1 - 2 ئانۆرسۆسیس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 1.D ئاپۆلۆن 4 - 2 ئاپۆیل ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/03/18 1.D Alki Oroklini 3 - 1 ئۆڵیمپیاکۆس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 CUP Nea Salamis 0 - 3 ئاپۆیل x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان