پێناس

ناوی یەکەم
Sergiy
پاشناو
Lavrynenko
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-02-75
تەمەن
43
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
187 سم
Sergiy Lavrynenko

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
Inhulets' 08.09.2016
زیرکا 12.11.2014 15.08.2016

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 15/08/15 PEL Sumy 0 - 1 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/08/15 PEL زیرکا 2 - 0 Cherkaskyi Dnipro بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/08/15 PEL Hirnyk-Sport 1 - 1 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/07/15 PEL زیرکا 1 - 2 Obolon'-Brovar بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/06/15 PEL Mykolaiv 0 - 1 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/05/15 PEL زیرکا 1 - 0 Nyva Ternopil' بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/05/15 PEL Hirnyk 1 - 2 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/05/15 PEL زیرکا 1 - 0 Sumy بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/05/15 PEL ئۆلیکساندریا 2 - 1 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/05/15 PEL زیرکا 0 - 0 Kobra زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/05/15 PEL Desna 0 - 1 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/04/15 PEL زیرکا 1 - 1 Stal Kamianske بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/04/15 PEL Ternopil' 1 - 4 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 13/04/15 PEL زیرکا 4 - 1 Bukovyna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/04/15 PEL Dynamo Kyiv II 1 - 2 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/03/15 PEL زیرکا 1 - 0 نافتۆڤیک ئوکرنافتا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/03/15 PEL زیرکا 2 - 0 Hirnyk-Sport بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/11/14 PEL Poltava 0 - 0 زیرکا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Persha Liga پاڵەوان 1x 2015/2016

خولە گرنگەکان

Inhulets' پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
28
27
بەرگریکاران
تەمەن
25
24
32
29
26
26
27
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
19
19
24
21
28
24
26
31
30
29
30
29
24
هێرشبەران
تەمەن
33
29
24
ڕاهێنەر
تەمەن
43