پێناس

ناوی یەکەم
Urban
پاشناو
Cotič
وڵات
سلۆڤێنیا
وڵاتی لە دایکبوون
سلۆڤێنیا
Urban Cotič

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 15/05/19 2.S Ankaran Hrvatini 0 - 3 NŠ Drava 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 2.S Brežice 3 - 1 Ilirija 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 2.S Beltinci 0 - 1 بردا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 2.S NŠ Drava 2 - 3 Ilirija 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/11/18 2.S NŠ Drava 2 - 0 Brežice 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 2.S NŠ Drava 2 - 0 Ankaran Hrvatini 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 2.S Bilje 1 - 2 Ilirija 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 2.S Brežice 1 - 1 Dob 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/09/18 CUP کۆپەر 2 - 0 Nafta 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 2.S Nafta 3 - 2 بردا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/08/18 CUP Videm E 1 - 2 E تریگلاڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/05/18 2.S Mura 3 - 0 Tabor Sežana 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.S Ilirija 2 - 1 Brežice 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 2.S Dekani 2 - 0 Kranj 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/03/18 2.S Tabor Sežana 3 - 0 Veržej 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 2.S Bravo 1 - 0 Rogaška 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/10/17 2.S Nafta 4 - 1 NŠ Drava 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 2.S Mura 4 - 0 بردا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 2.S Tabor Sežana 2 - 2 Brežice 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 2.S Dob 1 - 0 Krka 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 2.S Veržej 1 - 0 Ankaran Hrvatini 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 2.S Kranj 1 - 0 Veržej 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/09/16 2.S Kranj 0 - 5 Krka 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/08/16 2.S Brežice 2 - 1 Zavrč 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/08/16 CUP Nafta E 4 - 2 E Zavrč 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان