پێناس

ناوی یەکەم
Valerio
پاشناو
Vecchi
وڵات
ئیتاڵیا
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Valerio Vecchi

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 09/12/18 SEA پارما 1 - 1 کیێڤۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEB برێشیا 2 - 0 لیڤۆرنۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/11/18 SEB پێروجیا 2 - 1 کرۆتۆن 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 SEB فۆجیا کاڵچیۆ 2 - 2 لێچی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SEA فرۆسینۆن 1 - 2 جێنەوا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 SEB برێشیا 2 - 1 پالێرمۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SEB سالێرنیتانا 3 - 0 Calcio Padova 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 SEB سیتادێلا 3 - 0 کرۆتۆن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 COI کرۆتۆن 4 - 0 Giana Erminio 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/05/18 SEA ساسولۆ 0 - 1 ڕۆما 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/05/18 SEB ئاڤێلینۆ 1 - 0 سپێزیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 01/05/18 SEB پڕۆ ڤێرسێلی 0 - 2 ڤێنێزیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 SEB سالێرنیتانا 1 - 3 سیتادێلا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 SEB پالێرمۆ 1 - 1 کرێمۆنێزی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 SEB کاڕپی 0 - 0 ڤێنێزیا 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/03/18 SEB نۆڤارا 1 - 0 چێسێنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 SEB ڤێرتوس ئێنتێلا 2 - 0 پارما 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 SEB ئاڤێلینۆ 2 - 1 نۆڤارا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/02/18 SEB پارما 1 - 1 پێروجیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/01/18 SEB ڤێرتوس ئێنتێلا 1 - 2 فۆجیا کاڵچیۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/12/17 SEB برێشیا 0 - 1 ئاسکۆلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 15/12/17 SEB فۆجیا کاڵچیۆ 2 - 2 ڤێنێزیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 SEB پێسکارا 3 - 3 تێرنانا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 SEB برێشیا 1 - 1 سپێزیا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/11/17 SEB سالێرنیتانا 2 - 2 باری 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان