پێناس

ناوی یەکەم
Chunhan
پاشناو
Gu
وڵات
کۆماری گەلی چین
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری گەلی چین
Chunhan Gu

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 07/11/18 CSL Shanghai SIPG 2 - 1 گۆیژو رێنهی x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/11/18 CSL Tianjin Quanjian 0 - 0 بەیجین گووان x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 CSL Shanghai SIPG 5 - 0 Guizhou Zhicheng x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 CSL شاندۆنگ لونێنگ 1 - 1 گۆیژو رێنهی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 CSL دالیان عەربین 2 - 1 شەنگەهای شێنهوا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 CSL تیانجین تێدا 2 - 5 بەیجین گووان x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 21/08/18 FAC دالیان عەربین 0 - 1 شاندۆنگ لونێنگ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/08/18 CSL گۆیژو رێنهی 1 - 3 چانگچون یاتای x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 CLO Heilongjiang Lava … 0 - 0 Beijing BG ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/08/18 CSL Shanghai SIPG 4 - 1 Tianjin Quanjian ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 CSL Hebei CFFC 2 - 2 Guangzhou R&F x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 CSL چانگچون یاتای 1 - 2 شاندۆنگ لونێنگ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 CSL بەیجین گووان 2 - 1 هێنان جیانی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 11/07/18 CLO Liaoning Kaixin 1 - 0 Dalian Transcendence x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/10/17 CSL بەیجین گووان 1 - 0 Chongqing Dangdai … ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 22/09/17 CSL Chongqing Dangdai … 2 - 2 گوانگژۆو ئێڤەرگراند x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 CSL شاندۆنگ لونێنگ 0 - 0 جیانگسو ساینتی x5 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 CSL Hebei CFFC 2 - 0 بەیجین گووان ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 CSL Shanghai SIPG 3 - 2 Chongqing Dangdai … x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 CSL گوانگژۆو ئێڤەرگراند 3 - 0 تیانجین تێدا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/07/17 CSL شەنگەهای شێنهوا 3 - 2 Hebei CFFC x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/07/17 CSL Guangzhou R&F 6 - 2 Yanbian Funde ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/07/17 CLF شاڵکە 1 - 1 ئینتەر میلان بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 07/07/17 CSL Tianjin Quanjian 2 - 1 Guangzhou R&F x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/06/17 CSL هێنان جیانی 3 - 1 Yanbian Funde x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان