پێناس

ناوی یەکەم
Antonin
پاشناو
Kordula
وڵات
کۆماری چیک
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-01-69
تەمەن
49
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری چیک
Antonin Kordula

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 16/05/18 FNL Táborsko 2 - 0 ڤیکتۆریا زیزکۆڤ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/07/15 SUC ڤیکتۆریا پلزێن 2 - 1 سلۆڤان لیبێرێک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/05/15 CZL Vysočina Jihlava 4 - 0 سلۆڤان لیبێرێک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/05/15 CZL بانیک ئۆستراڤا 4 - 3 چێسکێ بویۆڤیس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/05/15 CUP تێپلیک 3 - 1 سلۆڤان لیبێرێک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/05/15 FNL Opava 0 - 0 Karviná 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/05/15 CZL دوکلا پراها 1 - 0 هرادێک کرالۆڤێ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 29/04/15 CUP ملادا بۆلێسلاڤ 1 - 2 یابلۆنێک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/04/15 CZL سلۆڤاکۆ 2 - 3 سلۆڤان لیبێرێک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/04/15 CZL سلۆڤان لیبێرێک 2 - 1 سپارتا پراها 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/04/15 CUP ملادا بۆلێسلاڤ 5 - 3 سلۆڤاکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/04/15 FNL ترینێک 1 - 0 Táborsko 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/04/15 CZL سلاڤیا پراها 1 - 1 بۆهێمیانس ١٩٠٥ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/04/15 CUP ترینێک 3 - 1 سلۆڤان لیبێرێک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/03/15 CZL سپارتا پراها 1 - 0 تێپلیک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/03/15 CZL هرادێک کرالۆڤێ 1 - 0 بۆهێمیانس ١٩٠٥ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/03/15 FNL Opava 3 - 1 ترینێک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/03/15 CZL سلۆڤان لیبێرێک 0 - 2 تێپلیک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/02/15 CZL بانیک ئۆستراڤا 1 - 1 سپارتا پراها 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 20/02/15 CZL سلۆڤاکۆ 1 - 2 یابلۆنێک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/12/14 UEL قەرەباگ 0 - 0 ئینتەر میلان ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/11/14 CZL پریبرام 1 - 0 سلۆڤان لیبێرێک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/11/14 UCL مانچێستەر ستی 3 - 2 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/11/14 CZL تێپلیک 1 - 0 دوکلا پراها 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/11/14 ECQ بەلجیکا 0 - 0 وێڵز ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان