پێناس

ناوی یەکەم
Martin
پاشناو
Wilczek
وڵات
کۆماری چیک
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-05-70
تەمەن
48
وڵاتی لە دایکبوون
کۆماری چیک
Martin Wilczek

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 06/10/18 PRL قادسییە ئەل خوبار 0 - 1 وەحدە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 CZL بانیک ئۆستراڤا 2 - 0 زبرۆیۆڤکا برنۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 CZL ڤیکتۆریا پلزێن 2 - 1 تێپلیک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/05/18 FNL Táborsko 2 - 0 ڤیکتۆریا زیزکۆڤ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 CZL سلۆڤاکۆ 0 - 0 تێپلیک 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/05/18 PL1 تەعی 1 - 2 ئوحود 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 CZL Vysočina Jihlava 0 - 0 ملادا بۆلێسلاڤ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/04/18 CZL سلاڤیا پراها 3 - 2 Karviná 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/04/18 PRL هیلال 4 - 1 ئەل فاتیح 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 CZL Zlín 0 - 2 بانیک ئۆستراڤا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/03/18 CZL سلۆڤان لیبێرێک 2 - 0 زبرۆیۆڤکا برنۆ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/03/18 CZL دوکلا پراها 1 - 3 Vysočina Jihlava 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/03/18 CUP یابلۆنێک 3 - 1 سلۆڤاکۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 PRL نەسر 4 - 3 ئەل رەید 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/03/18 PRL ئەهلی 5 - 1 تاعون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 CZL سلاڤیا پراها 1 - 0 بۆهێمیانس ١٩٠٥ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 CZL سپارتا پراها 2 - 0 سلۆڤان لیبێرێک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/01/18 CHC قادسییە ئەل خوبار 1 - 0 هیلال 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/12/17 UCL ڕیاڵ مەدرید 3 - 2 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 CZL سلۆڤاکۆ 2 - 1 Vysočina Jihlava 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 CZL سیگما ئۆلۆمۆک 1 - 0 سپارتا پراها 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/11/17 CZL سلاڤیا پراها 5 - 0 دوکلا پراها 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 CZL یابلۆنێک 1 - 0 زبرۆیۆڤکا برنۆ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 CZL سپارتا پراها 3 - 2 بانیک ئۆستراڤا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 CSL Shanghai SIPG 1 - 2 Guangzhou R&F 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان