پێناس

ناوی یەکەم
Tony
پاشناو
Chapron
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
23-04-72
تەمەن
45
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
Tony Chapron

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 21/10/17 CSL Tianjin Quanjian 2 - 1 Hebei CFFC x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 CSL شەنگەهای شێنهوا 1 - 2 تیانجین تێدا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 29/09/17 LI1 مۆناکۆ 1 - 1 مۆنتپێلیێر x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 LI2 لو هاڤر 1 - 0 سۆشۆ x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/09/17 UEL Hapoel Be'er Sheva 2 - 1 لوگانۆ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/09/17 LI2 کلێمۆنت 4 - 1 بۆرگ پێرۆناس x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/08/17 LI1 بۆردۆ 2 - 1 ترۆیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 LI1 دیجون 1 - 4 مۆناکۆ x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/08/17 UEL سپارتا پراها 0 - 1 کرێڤنا زڤێزدا x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/07/17 LI2 نیمێس 0 - 1 ڕێیمس x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/05/17 LI1 تۆلۆز 0 - 0 دیجون x3 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 12/05/17 LI2 ترۆیس 2 - 0 ڕێیمس x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/05/17 LI1 گوینگامپ 4 - 0 دیجون بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 LI1 بۆردۆ 2 - 0 باستیا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/04/17 LI1 ئانجەرس 0 - 2 پاریس سان جێرماین x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 04/04/17 CDF مۆناکۆ 2 - 1 لیل x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/04/17 LI1 مۆنتپێلیێر 0 - 1 تۆلۆز x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 27/03/17 FRI کۆت دیڤوار CANC سەنیگال x2 زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/03/17 LI1 لۆریێنت 1 - 2 پاریس سان جێرماین x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/03/17 LI1 کان 2 - 3 ئانجەرس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/02/17 LI1 نانت 3 - 1 دیجون x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/02/17 LI1 لۆریێنت 0 - 1 نیس x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/02/17 LI1 سانت ئیتیان 2 - 0 ئۆڵیمپیک لیۆن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 01/02/17 CDF ئانجەرس 3 - 1 کان x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/01/17 LI1 ئۆڵیمپیک مارسێیل 5 - 1 مۆنتپێلیێر x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان