پێناس

ناوی یەکەم
Thorsten
پاشناو
Schiffner
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-05-75
تەمەن
42
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
Thorsten Schiffner

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 23/09/17 BUN شتوتگارت 0 - 0 ئاوگسبورگ ناوبژیوانی چوارەم زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 BUN هامبورگ 0 - 3 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 2.B گرێوسەر فورس 3 - 1 فۆرتونا دوسێڵدۆرف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL شاختار دۆنێستک 2 - 1 ناپۆلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 1 - 1 هانۆڤەر ٩٦ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 28/08/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 1 ئینتراخت براونشڤایگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 BUN شاڵکە 2 - 0 ئاڕ بی لایپزیگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/08/17 SUC بۆروسیا دۆرتموند P 2 - 2 P بایێرن میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 0 نورنبێرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 BUN شاڵکە 1 - 1 هامبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/05/17 2.B کایزەرسلاوتێرن 1 - 2 سان پاولی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 29/04/17 BUN ڤۆڵفسبۆرگ 0 - 6 بایێرن میونیش 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/04/17 BUN ئینتراخت فرانکفورت 3 - 1 ئاوگسبورگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/04/17 2.B ئاڕمینیا بیلێفیڵد 2 - 3 شتوتگارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/04/17 BUN هامبورگ 2 - 1 هۆفێنهایم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/04/17 BUN ماینز ٠٥ 2 - 3 ئاڕ بی لایپزیگ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/04/17 BUN شاڵکە 1 - 1 بۆروسیا دۆرتموند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 FRI فرانسا 0 - 2 ئیسپانیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/03/17 WQE جۆرجیا 1 - 3 سربیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/03/17 2.B سان پاولی 0 - 0 هانۆڤەر ٩٦ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/03/17 BUN ئینگۆلستادت 2 - 2 کۆڵن 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/03/17 UEL ڕۆستۆڤ 1 - 1 مانچێستەر یونایتد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/02/17 DFB ئینتراخت فرانکفورت 1 - 0 ئاڕمینیا بیلێفیڵد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 23/02/17 UEL ڕۆما 0 - 1 ڤییاڕیاڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/02/17 BUN بۆروسیا مۆنشێنگلادباخ 1 - 2 ئاڕ بی لایپزیگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان