پێناس

ناوی یەکەم
Gianluca
پاشناو
Rocchi
وڵات
ئیتاڵیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
25-08-73
تەمەن
44
وڵاتی لە دایکبوون
ئیتاڵیا
Gianluca Rocchi

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/11/17 SEA ڕۆما 2 - 1 لازیۆ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 FRI ڕوسیا 3 - 3 ئیسپانیا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/11/17 WQE کرواتیا 4 - 1 یۆنان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 SEA ئودینێزی 2 - 1 ئاتڵانتا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UCL سپارتاک مۆسکۆ 5 - 1 سێڤییا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/10/17 SEA ڕۆما 0 - 1 ناپۆلی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/09/17 SEA جێنەوا 0 - 1 بۆڵۆنیا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 20/09/17 SEA ئودینێزی 2 - 3 تۆرینۆ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL تۆتێنهام هۆتسپێر 3 - 1 بۆروسیا دۆرتموند x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 SEA لازیۆ 4 - 1 میلان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 31/08/17 WQE فرانسا 4 - 0 هۆڵاندا x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/08/17 UCL ماریبۆر 1 - 0 Hapoel Be'er Sheva x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/08/17 SEA هێلاس ڤێرۆنا 1 - 3 ناپۆلی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/08/17 USC ڕیاڵ مەدرید 2 - 1 مانچێستەر یونایتد x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 29/06/17 COC ئەڵمانیا 4 - 1 مێکسیکۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/06/17 COC چێلی 1 - 1 ئوستراڵیا x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/06/17 COC ڕوسیا 0 - 1 پۆرتوگال x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/05/17 SEA کرۆتۆن 3 - 1 لازیۆ x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/05/17 UEL ئایاکس 0 - 2 مانچێستەر یونایتد ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/05/17 SEA ئاتڵانتا 1 - 1 میلان x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/05/17 UEL ئایاکس 4 - 1 ئۆڵیمپیک لیۆن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/04/17 SEA ئینتەر میلان 0 - 1 ناپۆلی x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/04/17 UCL لێیستەر ستی 1 - 1 ئاتلەتیکۆ مەدرید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/04/17 SEA کالیاری 2 - 3 تۆرینۆ x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 15/03/17 UCL مۆناکۆ 3 - 1 مانچێستەر ستی x6 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان