پێناس

ناوی یەکەم
Bas
پاشناو
Nijhuis
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
12-01-77
تەمەن
40
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
Bas Nijhuis

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/12/17 ERE گرۆنینگێن 3 - 3 ئایندهۆڤن x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 08/12/17 ERE ویلیام II 1 - 1 برێدا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/12/17 ERE ڤی ڤی ڤی 0 - 2 ئالکمار بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/11/17 ERE ئایاکس 5 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ERE ئوترێخت 3 - 1 ئێکسێلسیۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/11/17 ERE دێن هاگ 2 - 2 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/10/17 ERE سپارتا ڕۆتێردام 2 - 1 گرۆنینگێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 KNB ڤۆلێندام E 0 - 2 E ئایندهۆڤن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 19/10/17 UEL ئێڤەرتۆن 1 - 2 ئۆڵیمپیک لیۆن x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/10/17 EED دی گرافشاپ 1 - 1 گەو ئەهێد ئیگڵز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 WQE کۆماری ئێرلاند 2 - 0 مۆڵدۆڤا x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ERE ئالکمار 0 - 4 فێینورد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 UEL کۆڵن 0 - 1 کرێڤنا زڤێزدا x5 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ERE ڤی ڤی ڤی 1 - 1 پی ئی سی زڤولێ x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 19/09/17 KNB والویجک 1 - 0 سپارتا ڕۆتێردام x4 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 ERE دێن هاگ 1 - 1 ئایاکس x7 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/09/17 ERE ئێکسێلسیۆر 0 - 3 ڤیتێسی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 ERE فێینورد 5 - 0 ویلیام II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 17/08/17 UEL پاوک 3 - 1 ئۆستێرسوندس x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 ERE پی ئی سی زڤولێ 4 - 2 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 13/06/17 FRI ڕۆمانیا 3 - 2 چێلی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/05/17 PL1 ئێن ئی سی 1 - 0 ئێمەن x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 17/05/17 ERE گرۆنینگێن 1 - 4 ئالکمار x2 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/05/17 ERE ڤیتێسی 3 - 0 ڕۆدا جەی سی x3 بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان