پێناس

ناوی یەکەم
Kim
پاشناو
Haglund
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-05-77
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
Kim Haglund

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 10/01/19 PRL تاعون 1 - 1 حەزم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/12/18 PRL تاعون 3 - 0 Al Feiha 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 12/12/18 PRL ئوحود 0 - 1 هیلال 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/12/18 PRL ئەل رەید 0 - 0 ئەهلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/12/18 PL1 ستابیک 1 - 0 ئالێسوندس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 PRL ئیتیحاد 2 - 2 حەزم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 ELI لیلێستروم 2 - 0 Kristiansund 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 22/11/18 PRL وەحدە 1 - 0 Al Batin 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/11/18 UEL لودۆگۆڕێتس 0 - 0 ئایک لارناکا 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 ELI ستابیک 0 - 1 Kristiansund 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 ELI بران 1 - 2 ڕۆزێنبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/10/18 PRL ئەهلی 5 - 1 ئەل فاتیح 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 ELI ترۆمسە 1 - 2 ستارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC سربیا - خوار ٢١ ساڵ 0 - 0 ئاڕمێنیای ژێر ٢١ ساڵ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 ELI Kristiansund 5 - 1 ترۆمسە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 ELI لیلێستروم 1 - 0 ترۆمسە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 ELI ڤالێرێنگا 2 - 3 ڕۆزێنبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 ELI ئۆد گرێنلاند 1 - 1 مۆڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 ELI ساندیفیۆرد 1 - 3 لیلێستروم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 ELI ڤالێرێنگا 3 - 0 ترۆمسە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/08/18 ELI بران 4 - 1 ستارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL شاختیۆر 1 - 1 لێچ پۆزنان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 ELI ئۆد گرێنلاند 3 - 1 لیلێستروم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 ELI ستارت 2 - 0 Kristiansund 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 FRI سوێد 0 - 0 پێرو 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان