پێناس

ناوی یەکەم
Kim
پاشناو
Haglund
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-05-77
تەمەن
41
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
Kim Haglund

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 08/11/18 UEL لودۆگۆڕێتس 0 - 0 ئایک لارناکا 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 ELI ستابیک 0 - 1 Kristiansund 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 ELI بران 1 - 2 ڕۆزێنبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/10/18 PRL ئەهلی 5 - 1 ئەل فاتیح 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 ELI ترۆمسە 1 - 2 ستارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC سربیا - خوار ٢١ ساڵ 0 - 0 ئاڕمێنیای ژێر ٢١ ساڵ 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 ELI Kristiansund 5 - 1 ترۆمسە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 24/09/18 ELI لیلێستروم 1 - 0 ترۆمسە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 ELI ڤالێرێنگا 2 - 3 ڕۆزێنبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 ELI ئۆد گرێنلاند 1 - 1 مۆڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 ELI ساندیفیۆرد 1 - 3 لیلێستروم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 ELI ڤالێرێنگا 3 - 0 ترۆمسە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 06/08/18 ELI بران 4 - 1 ستارت 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/07/18 UEL شاختیۆر 1 - 1 لێچ پۆزنان 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/07/18 ELI ئۆد گرێنلاند 3 - 1 لیلێستروم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 ELI ستارت 2 - 0 Kristiansund 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/06/18 FRI سوێد 0 - 0 پێرو 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 ELI ڕۆزێنبۆرگ 1 - 2 بران 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/05/18 ELI ڤالێرێنگا 1 - 0 ستابیک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 ELI ستارت 0 - 1 بران 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 ELI ڕۆزێنبۆرگ 1 - 1 رانهێین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 PL1 ئەل رەید 4 - 1 Al-Kawkab 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 ELI بران 3 - 0 ستابیک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 15/04/18 ELI مۆڵ 2 - 1 لیلێستروم 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 12/04/18 PRL ئەل رەید 3 - 1 ئیتیحاد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان