پێناس

ناوی یەکەم
Radoslav
پاشناو
Siejka
وڵات
پۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-09-74
تەمەن
43
وڵاتی لە دایکبوون
پۆڵەندا
Radoslav Siejka

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 13/09/17 UCL فێینورد 0 - 4 مانچێستەر ستی ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WQE مۆڵدۆڤا 0 - 2 وێڵز 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/08/17 UCL ناپۆلی 2 - 0 نیس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/07/17 UEL بەنی یەهودا 2 - 0 Trenčín 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 09/06/17 WQE هۆڵاندا 5 - 0 لوکسێمبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/05/17 UEL ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 1 ئایاکس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/04/17 UCL یوڤێنتوس 3 - 0 بارسێلۆنا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/02/17 UEL فەنارباخچە 1 - 1 کراسنۆدار ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/02/17 UCL پاریس سان جێرماین 4 - 0 بارسێلۆنا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/12/16 UCL ڕیاڵ مەدرید 2 - 2 بۆروسیا دۆرتموند ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/11/16 UEL ئۆستریا ون 1 - 2 ئاسترا جورجیۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 11/11/16 WQE ماڵتا 0 - 1 سلۆڤێنیا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 03/11/16 UEL ئایاکس 3 - 2 سێڵتا ڤیگۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/10/16 UCL ئۆڵیمپیک لیۆن 0 - 1 یوڤێنتوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/09/16 UCL ئاتلەتیکۆ مەدرید 1 - 0 بایێرن میونیش ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/09/16 UEL ساسولۆ 3 - 0 ئاتلەتیک بلباو ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 23/08/16 UCL ڕۆما 0 - 3 پۆرتۆ ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 18/08/16 UEL گۆتیبۆرگ 1 - 0 قەرەباگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 21/07/16 UEL ئۆد گرێنلاند E 3 - 1 E پاس گیانینا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/04/16 UEL شاختار دۆنێستک 2 - 2 سێڤییا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/04/16 UCL بایێرن میونیش 1 - 0 بەنفیکا ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/03/16 UUC ڕوسیای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 2 ئازەربایجانی ژێر ٢… 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/03/16 UCL ڕیاڵ مەدرید 2 - 0 ڕۆما ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 08/12/15 UCL سێڤییا 1 - 0 یوڤێنتوس ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/11/15 UUC هەنگاریای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 1 یۆنانی ژێر ٢١ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان