پێناس

ناوی یەکەم
Daniel
پاشناو
Zillken
وڵات
ئەڵمانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
03-08-67
تەمەن
50
وڵاتی لە دایکبوون
ئەڵمانیا
شوێنی یارییکردن
Unknown
Daniel Zillken

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
بۆنێر ئێس سی 01.07.2016

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 25/11/16 REG فۆرتونا دۆسلدۆرف 3 - 0 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/11/16 REG ڤیکتۆریا کۆڵن 5 - 0 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/11/16 REG بۆنێر ئێس سی 3 - 0 ڤوپێرتالەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/10/16 REG بوڕوسیا مۆنشگلادباغ II 1 - 2 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/10/16 REG وایدەنبروک 1 - 3 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/10/16 REG بۆنێر ئێس سی 0 - 2 سپرۆکۆڤیل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/10/16 REG ڕۆت ڤایس ئوبەرهاوسن 5 - 1 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/10/16 REG بۆنێر ئێس سی 2 - 3 واتێنشاید بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/09/16 REG سپۆرتفرێوند سیێگێن 2 - 2 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 20/09/16 REG بۆنێر ئێس سی 2 - 2 بوڕوسیا دۆڕتمۆند II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/09/16 REG بۆنێر ئێس سی 2 - 3 کۆڵن II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/09/16 REG شالکێ ٠٤ II 0 - 5 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/08/16 REG ئالێمانیا ئایخن 3 - 2 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/08/16 REG بۆنێر ئێس سی 1 - 0 ڤێرل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/08/16 REG بۆنێر ئێس سی 3 - 1 ڕۆت ڤایس ئاهلێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 09/08/16 REG بۆنێر ئێس سی 3 - 2 Rödinghausen بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/08/16 REG ڕۆت ڤایس ئێسێن 2 - 1 بۆنێر ئێس سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 30/07/16 REG بۆنێر ئێس سی 2 - 1 فۆرتونا دۆسلدۆرف بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

نازناوەکان

یانە ناوخۆییەکان
Reg. Cup Mittelrhein پاڵەوان 1x 2016/2017

خولە گرنگەکان

بۆنێر ئێس سی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
26
25
23
بەرگریکاران
تەمەن
24
21
23
26
21
25
27
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
23
29
22
26
24
28
20
هێرشبەران
تەمەن
35
22
22
27
26
21
ڕاهێنەر
تەمەن
50