پێناس

ناوی یەکەم
Harald
پاشناو
Strand
وڵات
نۆرویج
ڕێکەوتی لە دایکبوون
02-09-71
تەمەن
47
وڵاتی لە دایکبوون
نۆرویج
Harald Strand

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 24/11/18 ELI ڕۆزێنبۆرگ 1 - 1 بۆدو / گلیمت 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 ELI ستارت 0 - 1 ڕۆزێنبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 NMC سترومسگۆدێست 3 - 0 لیلێستروم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 ELI ستابیک 1 - 2 بران 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 ELI سارپسبۆرگ 0 - 1 سترومسگۆدێست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 ELI ستابیک 3 - 2 رانهێین 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 ELI ترۆمسە 0 - 0 ستابیک 1st assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/08/18 ELI بران 2 - 0 سارپسبۆرگ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 ELI سارپسبۆرگ 2 - 0 لیلێستروم 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/06/18 ELI سترومسگۆدێست 3 - 0 رانهێین 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/06/18 ELI ستارت 1 - 1 سترومسگۆدێست 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/05/18 ELI ستابیک 2 - 1 ئۆد گرێنلاند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/05/18 NMC برین 1 - 0 ساندێس ئولف 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/05/18 ELI لیلێستروم 1 - 0 ساندیفیۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 ELI ڤالێرێنگا 0 - 0 مۆڵ 2nd assistant زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 02/04/18 ELI رانهێین 4 - 1 ستابیک 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/03/18 ELI ستارت 4 - 1 ترۆمسە 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/12/17 PL1 رانهێین P 1 - 0 P سۆگندال 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 19/11/17 ELI لیلێستروم 0 - 1 مۆڵ 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 1.D میۆندالین 3 - 1 ئولینساکەر/کیسا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 ELI ساندیفیۆرد 1 - 2 سترومسگۆدێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 ELI ساندیفیۆرد 2 - 0 ئالێسوندس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 ELI مۆڵ 3 - 1 ساندیفیۆرد 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 16/09/17 ELI ستابیک 0 - 2 سترومسگۆدێست 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 ELI ستابیک 3 - 2 مۆڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان