پێناس

ناوی یەکەم
Pawel
پاشناو
Sokolnicki
وڵات
پۆڵەندا
وڵاتی لە دایکبوون
پۆڵەندا
Pawel Sokolnicki

یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 19/11/17 PRL تاعون 1 - 1 ئەهلی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/11/17 PRL ئەل رەید 0 - 5 نەسر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/11/17 WQE کۆماری ئێرلاند 1 - 5 دێنمارک 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/10/17 UCL ڕیاڵ مەدرید 1 - 1 تۆتێنهام هۆتسپێر 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 WQE تورکیا 0 - 3 ئایسلاند 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 UEL ئایک ئاسێنس 2 - 2 ئۆستریا ون ناوبژیوانی چوارەم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/09/17 PRL ئەل رەید 2 - 2 تاعون 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 13/09/17 UCL فێینورد 0 - 4 مانچێستەر ستی 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/09/17 WQE یۆنان 1 - 2 بەلجیکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 16/08/17 UCL ناپۆلی 2 - 0 نیس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 08/06/17 UWC ئۆروگوای - خوار ٢٠ ساڵ P 1 - 1 P ڤەنزوێلا - خوار ٢٠ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/06/17 UWC فرانسای ژێر ٢٠ ساڵ 1 - 2 ئیتالیای ژێر ٢٠ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 24/05/17 UWC ئۆروگوای - خوار ٢٠ ساڵ 2 - 0 یابانی ژێر ٢٠ ساڵ 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/05/17 UEL ئۆڵیمپیک لیۆن 3 - 1 ئایاکس 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 11/04/17 UCL یوڤێنتوس 3 - 0 بارسێلۆنا 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 28/03/17 FRI ڕوسیا 3 - 3 بەلجیکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/03/17 WQE پۆرتوگال 3 - 0 هەنگاری 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/02/17 UCL پاریس سان جێرماین 4 - 0 بارسێلۆنا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 09/02/17 PRL قادسییە ئەل خوبار 4 - 1 ئەهلی 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/01/17 PRL ئەل رەید 3 - 2 تاعون 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/12/16 UCL ڕیاڵ مەدرید 2 - 2 بۆروسیا دۆرتموند 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 09/11/16 FRI هۆڵاندا 1 - 1 بەلجیکا 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 18/10/16 UCL ئۆڵیمپیک لیۆن 0 - 1 یوڤێنتوس 1st assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/09/16 UCL ئاتلەتیکۆ مەدرید 1 - 0 بایێرن میونیش 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 16/09/16 PRL هیلال 1 - 2 ئیتیفاق 2nd assistant بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان